Categories Miasto

Rawska Feriada 8-23 lutego 2019 roku (program)

Burmistrz Miasta Rawa Mazowiecka zaprasza na RAWSKĄ FERIADĘ w dniach 8 – 23 LUTEGO 2019 r.

Super atrakcja SNOWTUBING przy MDK 11 – 24 lutego 2019 r. w godz.11.00-18.00
Bezpłatne godzinne wejścia indywidualne do AQUARIUM Centrum Fit Rawa (pływalnia, lodowisko, figloraj) od poniedziałku do piątku 11-15.02.2019 w godzinach od 8.00 do 15.00 (z ostatnim wejściem o godz.14.00) 18-22.02.2019 dla dzieci i młodzieży z Rawy Mazowieckiej. Więcej na www.aquariumrawa.pl

8 LUTEGO (piątek) Stowarzyszenie Topory ul. Zwolińskiego 1
13.00-14.00 Liga Gier Zręcznościowych i Karcianych „Crocinole” i „Splendor”
od godz.16.00 Dzień dla Miłośników Kultury Japońskiej Manga i Anime .

9 LUTEGO (sobota)
13.00-14.00 Liga Gier Zręcznościowych i Karcianych „Crocinole” i „Splendor”
od 16.00 Dzień dla Miłośników Gwiezdnych Wojen (Cech Fantastyki SkierCon) .

10 LUTEGO (niedziela)
13.00-14.00 Liga Gier Zręcznościowych i Karcianych „Crocinole” i „Splendor”
14.00-19.00 Turnieje Gier Planszowych
9.00-15.00 (Hala Milenium) Rawa Cup Turniej Młodych Widzewiaków
10.00-14.00 (Hala Sportowa Tatar) Bezpieczne Ferie z WOPR.

11 LUTEGO (poniedziałek)
MDK
9:30 LUIS I OBCY Film dla dzieci sala widowiskowa
11.15 Warsztaty plastyczne „Świecznik z sercami” dzieci klas I-III
Warsztaty teatralne „Baśniowy świat teatru” dzieci starsze
12.15 Warsztaty teatralne „ Baśniowy świat teatru” dzieci klas I-III
Warsztaty z ceramiki „Ceramika z sercem” dzieci starsze
13.15 Warsztaty plastyczne „ Świecznik z sercami” dzieci starsze
Warsztaty z ceramiki „Ceramika z sercem” dzieci klas I-III
14.00 Warsztaty teatralne „Teatralna Formuła 1” dla młodzieży
Strzelnica LOK Rawa Mazowiecka ul. Jerozolimska 4
12.00 – 15.00 Zawody strzeleckie dla dziewcząt i chłopców
Hala Milenium
10.00-12.00 Otwarte zajęcia z mini siatkówki
12.00-15.00 Halowy turniej piłki nożnej
15.30-17.30 Otwarte zajęcia z tenisa ziemnego/dwa sektory
Hala Tatar
10.00-12.00 Otwarte zajęcia z tenisa stołowego
12.00-14.00 Otwarte zajęcia z karate
14.00-15.00 Sportowe zajęcia z WOPR
Stowarzyszenie Topory ul. Zwolińskiego 1
13.00-14.00 Liga Gier Zręcznościowych i Karcianych „Crocinole” i „Splendor”
14.00-19.00 Topogranie – gry i zabawy dla najmłodszych.

12 LUTEGO (wtorek)
MDK
10.00 ZIMOWA KRAINA CZARÓW Teatrzyk dla dzieci sala widowiskowa
11.15 Warsztaty Plastyczne „Karta Walentynowa” dzieci klas I-III
Warsztaty teatralne „Baśniowy świat teatru” dzieci starsze
12.15 Warsztaty teatralne „Baśniowy świat teatru” dzieci klas I-III
Warsztaty z ceramiki „Ceramika z sercem” dzieci starsze
13.15 Warsztaty plastyczne „Karta Walentynowa” dzieci starsze
Warsztaty z ceramiki „Ceramika z sercem” dzieci klas I-III
14.00 Warsztaty teatralne „Teatralna Formuła 1” dla młodzieży
Muzeum Ziemi Rawskiej Pl. Piłsudskiego 10
10.00 – 12.00 Grosz do grosza Warsztaty mincerskie oraz konkurs
MBP Oddział dla Dzieci ul. Wyszyńskiego 7
11.3 –14.00 ZIMOWE SPOSOBY NA DOBRY NASTRÓJ
Hala Milenium
10.00-12.00 Otwarte zajęcia z mini siatkówki
10.00-14.00 Otwarte zajęcia z tenisa stołowego
15.30-17.30 Otwarte zajęcia z tenisa ziemnego
12.00-15.00 Turniej piłki nożnej S.P. i klasy gimnazjalne
Stowarzyszenie Topory ul. Zwolińskiego 1
13.00-14.00 Liga Gier Zręcznościowych i Karcianych „Crocinole” i „Splendor”
14.00-19.00 Dzień dla miłośników komiksów i filmów Marvela
Hala Tatar
10.00–12.00 Otwarte zajęcia z tenisa stołowego.
12.15–13.15 Otwarte zajęcia z lekkoatletyki

13 LUTEGO (środa)
MDK
9.30 KUBA GUZIK Film dla dzieci sala widowiskowa
11.15 Warsztaty plastyczne „Róże z krepiny” dzieci klas I-III
Warsztaty teatralne „Baśniowy świat teatru„ dzieci starsze
12.15 Warsztaty teatralne „Baśniowy świat teatru„ dzieci klas I-III
Warsztaty z ceramiki „Ceramika z sercem” dzieci starsze
13.15 Warsztaty plastyczne „Róże z krepiny” dzieci starsze
Warsztaty z ceramiki „Ceramika z sercem” dzieci klas I-III
14.00 Warsztaty teatralne „Teatralna Formuła 1” dla młodzieży
MBP Oddział dla Dzieci ul. Wyszyńskiego 7
11.30–14.00 POD ZNAKIEM ZAPYTANIA
Strzelnica LOK Rawa Mazowiecka ul. Jerozolimska 4
12.00 – 15.00 Zawody strzeleckie dziewcząt i chłopców
Hala Milenium
10.00-12.00 Otwarte zajęcia z mini siatkówki
10.00-14.00 Otwarte zajęcia z tenisa stołowego
15.00-17.30 Otwarte zajęcia z tenisa ziemnego/dwa sektory
12.00-15.00 Turniej piłki nożnej S.P i klasy gimnazjalne
Hala Tatar
10.00 – 12.00 Otwarte zajęcia z tenisa stołowego
12.00-14.00 Otwarte zajęcia z karate
Stowarzyszenie Topory ul. Zwolińskiego 1
13.00-14.00 Liga Gier Zręcznościowych i Karcianych „Crocinole” i „Splendor”
14.00-19.00 Nauka Brydża dla początkujących.

14 LUTEGO (czwartek)
Aquarium
10.00-11.30 Bezpłatne warsztaty dla dzieci i młodzieży z łyżwiarstwa szybkiego
MDK
10.00 Dobry Las teatrzyk dla dzieci sala widowiskowa
11.15 Warsztaty plastyczne „Poduszeczki w kształcie serc” dzieci klas I-III
Warsztaty teatralne „Baśniowy świat teatru” dzieci starsze
12.15 Warsztaty teatralne „Baśniowy świat teatru” dzieci klas I-III
Warsztaty z ceramiki „Ceramika z sercem” dzieci starsze
13.15 Warsztaty plastyczne „Poduszeczki w kształcie serc” dzieci starsze
Warsztaty z ceramiki „Ceramika z sercem” dzieci klas I-III
14.00 Warsztaty teatralne „Teatralna Formuła 1” dla młodzieży.
Muzeum Ziemi Rawskiej, Pl. Piłsudskiego 10
10.00 – 12.00 „Skarby w Ziemi ukryte” Warsztaty archeologiczne oraz konkurs;
MBP Oddział dla Dzieci ul. Wyszyńskiego 7
11.30 – 14.00 WALENTYNKOWE PUDEŁKO PEŁNE ŻYCZEŃ
Hala Milenium
10.00-12.00 Otwarte zajęcia z mini siatkówki
12.00-15.00 Turniej piłki nożnej S.P . i klasy gimnazjalne
10.00-14.00 Otwarte zajęcia z tenisa stołowego
15.30-17.30 Otwarte zajęcia z tenisa ziemnego/dwa sektory
Hala Tatar
10.00-12.00 Otwarte zajęcia z tenisa stołowego
12.15-13.15 Otwarte zajęcia z lekkoatletyki
Stowarzyszenie Topory ul. Zwolińskiego 1A
13.00-14.00 Liga Gier Zręcznościowych i Karcianych „Crocinole” i „Splendor”
14.00-19.00 Dzień dla miłośników Tolkiena.

15 LUTEGO (piątek)
MDK
10.00 „MAGIA ARENY” Widowisko cyrkowe – sala widowiskowa
11.15 Warsztaty cyrkowe dzieci klas I-III
Warsztaty cyrkowe dzieci starsze
12.15 Warsztaty plastyczne „Serce na patyku” dzieci klas I-III
Warsztaty z ceramiki „Ceramika z sercem” dzieci starsze
13.15 Warsztaty plastyczne „Serce na patyku” dzieci starsze
Warsztaty z ceramiki „Ceramika z sercem” dzieci klas I-III
14.00 Warsztaty teatralne „Teatralna Formuła 1” dla młodzieży
MBP Oddział dla Dzieci ul. Wyszyńskiego 7
11.30 – 14.00 NIE TRAĆ WERWY, BAW SIĘ I CZYTAJ BEZ PRZERWY
Strzelnica LOK Rawa Mazowiecka ul. Jerozolimska 4
12.00 – 15.00 Zawody strzeleckie dziewcząt i chłopców.
Hala Milenium
10.00-12.00 Otwarte zajęcia z mini siatkówki
12.00-15.00 Turniej piłki nożnej
10.00-14.00 Otwarte zajęcia z tenisa stołowego
15.30-17.30 Otwarte zajęcia z tenisa ziemnego/dwa sektory
Hala Tatar
10.00-12.00 Otwarte zajęcia z tenisa stołowego
14.00-16.00 Sportowe zajęcia z Karate
Stowarzyszenie Topory ul. Zwolińskiego 1
13.00-14.00 Liga Gier Zręcznościowych i Karcianych „Crocinole” i „Splendor”
14.00-19.00 Warsztaty plastyczne z Beatą Bednarską.

16 LUTEGO (sobota)
13.00-14.00 Liga Gier Zręcznościowych i Karcianych „Crocinole” i „Splendor”
od godz.15.00 Rawski Dzień RPG ZSCEZiU im. Mikołaja Kopernika ul. Zwolińskiego 46
Hala Milenium
11.00-16.00 Ogólnopolski turniej mini siatkówki chłopców.

17 LUTEGO (niedziela)
Stowarzyszenie Topory ul. Zwolińskiego 1
13.00-14.00 Liga Gier Zręcznościowych i Karcianych „Crocinole” i „Splendor”
od 15.00 Rawski dzień RPG.

II TYDZIEŃ FERII

18 LUTEGO (poniedziałek)
MDK
9.30 ODLOTOWY NIELOT Film dla dzieci sala widowiskowa
11.15 Warsztaty plastyczne „Biżuteria” dzieci klas I-III
Warsztaty taneczne „Tańce integracyjne” dzieci starsze
12.15 Warsztaty taneczne „Tańce integracyjne” dzieci klas I-III
Warsztaty z ceramiki „Ceramiczne zwierzaki” dzieci starsze
13.15 Warsztaty plastyczne „Biżuteria” dzieci starsze
Warsztaty z ceramiki „Ceramiczne zwierzaki” dzieci klas I-III
Strzelnica LOK Rawa Mazowiecka ul. Jerozolimska 4
12.00 – 15.00 Zawody strzeleckie dziewcząt i chłopców.
Hala Milenium
10.00-12.00 Halowy Turniej Piłki Nożnej
10.00-14.00 Otwarte zajęcia z tenisa stołowego
Hala Tatar
9.00-10.30 Otwarte zajęcia z lekkiej atletyki
10.00-12.00 Ferie z tenisem stołowym
12.00-14.00 Otwarte zajęcia z karate
12.15-13.15 WOPR Zajęcia ogólnorozwojowe, gry i zabawy
Stowarzyszenie Topory ul. Zwolińskiego 1
13.00-14.00 Liga Gier Zręcznościowych i Karcianych „Crocinole” i „Splendor”
14.00-19.00 Turnieje Gier Video.

19 LUTEGO (wtorek)
MDK
10.00 BAŁWANKOWA KRAINA – teatrzyk dla dzieci sala widowiskowa
11.15 Warsztaty Plastyczne „porcelanowe ozdoby” dzieci klas I-III
Warsztaty taneczne „Zumba” dzieci starsze
12.15 Warsztaty taneczne „Zumba” dzieci klas I-III
Warsztaty z ceramiki „Ceramiczne zwierzaki” dzieci starsze
13.15 Warsztaty plastyczne „Porcelanowe Ozdoby” dzieci starsze
Warsztaty z ceramiki „Ceramiczne zwierzaki” dzieci klas I-III
Muzeum Ziemi Rawskiej Pl. Piłsudskiego 10
10.00 – 12.00 Rycerze i Księżniczki zajęcia plastyczne oraz konkurs
MBP Oddział dla Dzieci ul. Wyszyńskiego 7
11.30 – 14.00 PROJEKTANT EUROPEJSKIEGO DOMU MODY – warsztaty plastyczne
Hala Milenium
10.00-12.30 Halowy turniej piłki nożnej
10.00-14.00 Otwarte zajęcia z tenisa stołowego
15.30-17.30 Otwarte zajęcia z tenisa ziemnego/dwa sektory
Hala Tatar
9.00-10.30 Otwarte zajęcia z lekkiej atletyki
10.00-12.00 Ferie z tenisem stołowym
12.15-13.15 WOPR zajęcia ogólnorozwojowe, gry i zabawy
Stowarzyszenie Topory ul. Zwolińskiego 1
13.00-14.00 Liga Gier Zręcznościowych i Karcianych „ Crocinole” i „Splendor”
14.00-19.00 Dzień dla miłośników Harrego Pottera.

20 LUTEGO (środa)
MDK
9.30 TRAKOREK FLOREK – NOWE PRZYGODY Film dla dzieci
11.15 Warsztaty plastyczne „Czapeczka z bibuły na bal” dzieci klas I-III
Warsztaty taneczne „Rock and roll” dzieci starsze
12.15 Warsztaty taneczne „Rock and roll” dzieci klas I-III
Warsztaty z ceramiki „Ceramiczne zwierzaki” dzieci starsze
13.15 Warsztaty plastyczne „Czapeczka z bibuły na bal” dzieci starsze
Warsztaty z ceramiki „Ceramiczne zwierzaki” dzieci klas I-III.
MBP Oddział dla Dzieci ul. Wyszyńskiego 7
11.30 – 14.00 DZIECIĘCE DOBRE NAWYKI DAJĄ W PRZYSZŁOŚCI WYNIKI!
LOK Rawa Mazowiecka ul. Jerozolimska 4
11.00 – 15.00 Zawody strzeleckie dziewcząt i chłopców
Hala Milenium
10.00-13.00 Mistrzostwa Rawy Mazowieckiej w Piłce Siatkowej drużyn 4 osobowych
15.30-17.00 Otwarte zajęcia z tenisa ziemnego/dwa sektory
15.30-17.30 Otwarte zajęcia z tenisa ziemnego
Hala Tatar
9.00-10.30 Otwarte zajęcia z lekkiej atletyki
10.00-12.00 Ferie z tenisem stołowym
12.15-13.15 WOPR Zajęcia ogólnorozwojowe, gry i zabawy
Stowarzyszenie Topory ul. Zwolińskiego 1
13.00-14.00 Liga Gier Zręcznościowych i Karcianych „Crocinole” i „Splendor”
14.00-19.00 Dzień z kalamburami i konkursami.

21 LUTEGO (czwartek)
MDK
10.00 SZEWCZYK DRATEWKA teatrzyk dla dzieci sala widowiskowa
11.15 Warsztaty plastyczne „Robot z pasków kartonu” dzieci klas I-III
Warsztaty taneczne „Taneczne rozmaitości” dzieci starsze
12.15 Warsztaty taneczne „Taneczne Rozmaitości” dzieci klas I –III
Warsztaty z ceramiki „Ceramiczne zwierzaki” dzieci starsze
13.15 Warsztaty plastyczne „Robot z pasków kartonu” dzieci starsze
Warsztaty z ceramiki „Ceramiczne zwierzaki” dzieci klas I-III
MBP Oddział dla Dzieci ul. Wyszyńskiego 7
11.30 – 14.00 PIRACI, A HOJ PRZYGODO !
Muzeum Ziemi Rawskiej, Pl. Piłsudskiego 10
10.00–12.00 Ferie z duchami czyli zimowa opowieść warsztaty oraz konkurs
Hala Milenium
9.30-13.00 Halowy turniej piłki nożnej
10.00-14.00 Otwarte zajęcia z tenisa stołowego
Hala Tatar
9.00-10.30 Otwarte zajęcia z lekkiej atletyki
10.00-12.00 Ferie z tenisem stołowym
12.15-13.15 WOPR- Zajęcia ogólnorozwojowe , gry i zabawy
Stowarzyszenie Topory ul. Zwolińskiego 1
13.00-14.00 Liga Gier Zręcznościowych i Karcianych „Crocinole” i „Splendor”
14.00-19.00 Warsztaty dziennikarskie z A. Kraćkowską , D. Skopiak i W. Juszczak.

22 LUTEGO (piątek)
MDK
10.00 CYRK WCZORAJ I DZIŚ widowisko cyrkowe sala widowiskowa
11.15 Spotkanie z artystami cyrkowymi sala widowiskowa
12.15 Warsztaty plastyczne „Pingwin z wytłoczki” dzieci klas I-III
Warsztaty z ceramiki „Ceramiczne zwierzaki” dzieci starsze
13.15 Warsztaty plastyczne „Pingwin z wytłoczki” dzieci starsze
Warsztaty z ceramiki „Ceramiczne zwierzaki” dzieci klas I-III
Biblioteka Muzeum Ziemi Rawskiej Pl. Piłsudskiego 10
11.00 –15.00 Warsztaty „Mały chemik” prowadzenie zajęć dr Marcin Dolecki
LOK Rawa Mazowiecka ul. Jerozolimska 4
12.00-15.00 Zawody strzeleckie-podsumowanie zajęć-konkurs strzelecki
Hala Milenium
9.30-13.00 Halowy turniej piłki nożnej
10.00-14.00 Otwarte zajęcia z tenisa stołowego
15.30-17.00 Otwarte zajęcia z tenisa ziemnego/dwa sektory
Hala Tatar
9.00-10.30 Otwarte zajęcia z lekkiej atletyki
10.00-12.00 Ferie z tenisem stołowym
12.15-13.15 WOPR- Zajęcia ogólno rozwojowe , gry i zabawy
Stowarzyszenie Topory ul. Zwolińskiego 1
13.00-14.00 Liga Gier Zręcznościowych i Karcianych „Crocinole” i „Splendor”
14.00-19.00 Dzień dla miłośników Wiedźmina.

23 LUTEGO (sobota)
Aquarium
14.00-18.00 BAL KARNAWAŁOWY Z PINGWINAMI Z MADAGASKARU na zakończenie ferii dla dzieci młodszych w godzinach 14.00 -16.00 oraz dyskoteka na lodzie dla dzieci starszych w godzinach 16.30 – 18.00
Stowarzyszenie Topory ul. Zwolińskiego 1
13.00-14.00 Liga Gier Zręcznościowych i Karcianych „Crocinole” i „Splendor”
14.00-19.00 Warsztaty gry na gitarze z Tomaszem „ Gromem” Paciorkiem.

24 LUTEGO (niedziela)
Stowarzyszenie Topory ul. Zwolińskiego 1
13.00-14.00 Liga Gier Zręcznościowych i Karcianych „Crocinole” i „Splendor”
14.00-19.00 Pokazy i turnieje gier bitewnych (Brać Herbowa Ziemi Rawskiej)
Finał Ligi Gier Zręcznościowych i Karcianych.

Zajęcia towarzyszące – bezpłatne zajęcia nauki jazdy na łyżwach w ramach programu Zima na łyżwach.

Więcej informacji na www.rawamazowiecka.pl oraz na stronach organizatorów.

 

*Materiał powstał przy współpracy z Urzędem Miasta Rawa Mazowiecka.

Designed by Freepik

Podziel się

About the author