Categories Miasto

Mistrzostwa Polski i Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w Triathlonie w weekend w Rawie Mazowieckiej

Mistrzostwa Polski na dystansie sprinterskim odbędą się 25-26 lipca w Rawie Mazowieckiej! Poniżej podajemy szczegółowy program imprezy.

W ostatni weekend lipca odbędzie się zatem walka o medale Mistrzostw Polski na poniższych dystansach dla poszczególnych kategorii wiekowych:

– Mistrzostwa Polski w Triathlonie na dystansie 0,75 km – 20 km – 5 km dla kategorii Elita, młodzieżowiec

– Mistrzostwa Polski w Triathlonie na dystansie 0,75 km – 20 km – 5 km dla kategorii junior

– Mistrzostwa Polski w Triathlonie na dystansie 0,75 km – 20 km – 5 km dla kategroii Age-Group (konwencja bez draftingu)

– Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży – Mistrzostwa Polski w Triathlonie na dystansie 0,6 km – 15 km – 3 km dla kategorii junior młodszy

– Mistrzostwa Polski w Triathlonie na dystansie 0,4 km – 8 km – 2 km dla kategorii młodzik

– Klubowych Mistrzostw Polski Sztafet MIX na dystansie 4 x 0,25 km – 7,4 km – 1,5 km

– Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży –Mistrzostw Polski Sztafet MIX na dystansie 4 x 0,2 km – 5 km – 1 km

W tym roku w Rawie Mazowieckiej poza Mistrzostwami Polski będzie możliwość również obserwować m.in. rywalizacje o kwalifikacje na Mistrzostwa Europy Elity i Juniorów, które odbędą się w Tartu w ostatni weekend sierpnia. Ponadto nowością w tegorocznych Mistrzostwach Polski dla Age-Group będzie również możliwość kwalifikacji na Mistrzostwa Europy w Tartu, które rozegrane zostaną na dystansie standard.

Harmonogram Zawodów

Sobota, 25.07.2020

07:00 – 07:30 wprowadzanie rowerów do strefy zmian dla młodzików, juniorów, U23, elity

07:00 – 07:45 przyjmowanie depozytów w biurze zawodów dla młodzików, juniorów, U23, elity

07:50 zbiórka zawodników startujących na dystansie 0,4-8-2 (MP młodziczki)

08:00 start dystans 0,4-8-2 (MP młodziczki) – limit czasu 50’;

08:40 zbiórka zawodników w okolicy startu na dystansie 0,4-8-2 (MP młodzicy)

08:50 start dystans 0,4-8-2 (MP młodzicy) – limit czasu 50’;

09:30 zbiórka zawodników w okolicy startu na dystansie 0,75-20-5 (MP juniorki)

09:40 start dystans 0,75-20-5 (MP juniorki) – limit czasu 1h20’;

10:50 zbiórka zawodników w okolicy startu na dystansie 0,75-20-5 (MP junior)

11:00 start dystans 0,75-20-5 (MP junior) – limit czasu 1h20’;

12:10 zbiórka zawodników w okolicy startu na dystansie 0,75-20-5 (MP u23/elita kobiety)

12:20 start dystans 0,75-20-5 (MP U23, MP elita kobiety) – limit czasu 1h20’;

13:30 zbiórka zawodników w okolicy startu na dystansie 0,75-20-5 (MP U23/elita mężczyźni)

13:40 start dystans 0,75-20-5 (MP U23/MP elita mężczyźni) – limit czasu 1h20’;

14:40 – 14:50 wydawanie rowerów ze strefy zmian dla młodzików, juniorów, U23, seniorów

14:40 – 15:10 wprowadzanie rowerów do strefy zmian dla OOM

14:40 – 15:25 przyjmowanie depozytów w biurze zawodów dla OOM

15:30 – 15:50 ceremonia otwarcia OOM

15:50 zbiórka zawodników w okolicy startu na dystansie 0,6-15-3 (OOM juniorki młodsze)

16:00 start dystans 0,6-15-3 (OOM juniorki młodsze) – limit czasu 1h

16:50 zbiórka zawodników w okolicy startu na dystansie 0,6-15-3 (OOM junior młodszy)

17:00 start dystans 0,6-15-3 (OOM junior młodszy) – limit czasu 1h

17:50 – 18:20 wydawanie rowerów ze strefy zmian dla OOM

18:55 ceremonia wręczenia medali OOM i ceremonia dekoracji MP na dystansie sprint i supersprint.

20:00 – 20:30 ostateczna możliwość wprowadzania zmian w składach sztafet

Niedziela, 26.07.2020

08:00 – 08:30 wprowadzanie rowerów do strefy zmian (sztafety MIX i OOM)

08:00 – 08:45 przyjmowanie depozytów w biurze zawodów (sztafety MIX i OOM)

08:50 zbiórka zawodników startujących na dystansie 4x 0,2-5-1 (OOM Sztafety)

09:00 start dystans 4x 0,2-5-1 (OOM sztafety) – limit czasu 1h30’;

10:20 zbiórka zawodników w okolicy startu na dystansie 4x 0,25-7,4-1,5 (Klubowe MP)

10:30 start dystans 4x 0,25-7,4-1,5 (Klubowe MP) – limit czasu 1h30’;

11:50 – 12:20 wydawanie rowerów ze strefy zmian (sztafety MIX i OOM)

12:30 ceremonia wręczenia medali (sztafety MIX i OOM)

13:00 – 13:30 wprowadzanie rowerów do strefy zmian dystans 0,75-20-5 (MP Age-Group)

13:00 – 13:45 przyjmowanie depozytów w biurze zawodów dla dystansu 0,75-20-5 (MP Age-Group)

13:50 zbiórka zawodników w okolicy startu na dystansie 0,75-20-5 (MP Age-Group)

14:00 start dystans 0,75-20-5 (MP Age-Group) – limit czasu 1h50’

15:00 – 15:55 wydawanie depozytów w biurze zawodów dla dystansu 0,75-20-5 (MP Age-Group)

15:30 – 15:55 wydawanie rowerów ze strefy zmian dla dystansu 0,75-20-5 (MP Age-Group)

15:45 ceremonia wręczenia nagród dla dystansu 0,75-20-5 (MP Age-Group)

16:10 – 16:40 wprowadzanie rowerów do strefy zmian dystans 0,75-20-5 (MP Age-Group)

16:10 – 16:55 przyjmowanie depozytów w biurze zawodów dla dystansu 0,75-20-5 (MP Age-Group)

17:00 zbiórka zawodników w okolicy startu na dystansie 0,75-20-5 (MP Age-Group)

17:10 start dystans 0,75-20-5 (MP Age-Group) – limit czasu 1h50’

18:10 – 19:05 wydawanie depozytów w biurze zawodów 0,75-20-5 (MP Age-Group)

18:40 – 19:05 wydawanie rowerów ze strefy zmian dla dystansu 0,75-20-5 (MP Age-Group)

18:55 ceremonia wręczenia nagród dla dystansu 0,75-20-5 (MP Age-Group).

Znajdź nas na KochamRawePLZobacz profil
Podziel się

About the author