TANIO DRUKUJEMY: banery, foldery, książki, gazetki promocyjne. Rawa Maz. ul. Warszawska 6. Tel. 886 400 662, e-mail: biuro@kochamrawe.pl
Dodał: www.KochamRawe.pl, 1 Marca 2015

Sprawdź jakim majątkiem dysponują i ile zarabiają miejscy radni, zarówno ci, którzy już w radzie zasiadali jak i ci, którzy dopiero po raz pierwszy z racji uzyskania mandatu radnego, musieli ujawnić swój majątek.

Dodał: www.KochamRawe.pl, 1 Marca 2015

- Zastanawiam się czy warto pracować dla naszej społeczności, bo później jestem za to karana. Łatwiej jest przejąć coś, co ktoś stworzył niż zrobić to samemu – mówi w rozmowie z portalem www.KochamRawe.pl Teresa Pietrzak.

Dodał: www.KochamRawe.pl, 27 Lutego 2015

Nie z powodu ewidentnego złamania prawa, a ze względu na „daleko idącą ostrożność” odwołano członków Rady Nadzorczej RAWiK. Tak przynajmniej twierdzi radca prawny, który przygotował na zlecenie miasta analizę prawną w tej sprawie.

Dodał: www.KochamRawe.pl, 26 Lutego 2015

Rawa Mazowiecka, a właściwie rawski ratusz, ma wreszcie oficjalny profil na Facebook’u. Na razie nie wiadomo kto będzie go obsługiwał, ale - jak twierdzi burmistrz – ma on usprawnić komunikację władz z mieszkańcami.

Dodał: www.KochamRawe.pl, 25 Lutego 2015

Najbliższa niedziela i poniedziałek /1-2 marca/ przebiegać będą w naszym mieście pod znakiem Żołnierzy Wyklętych. W niedzielę biegiem na Tatarze, a w poniedziałek koncertem rapera Tadka upamiętnimy żołnierzy, którzy walczyli o wolność Polski. ZAPRASZA DARIUSZ MISZTAL.

Dodał: www.KochamRawe.pl, 24 Lutego 2015

Radny nie może prowadzić działalności gospodarczej na majątku gminy. Czy zatem Rafał Miszczak może wspierać swoją żonę, która prowadzi kawiarnię w Miejskim Domu Kultury, czy naraża się na utratę mandatu?

Dodał: www.KochamRawe.pl, 23 Lutego 2015

- Po raz pierwszy mieszkańcy naszego miasta będą mieli pewną kwotę pieniędzy, którą będą mogli dysponować wedle własnego uznania i potrzeb – mówi o budżecie obywatelskim, Zbigniew Sienkiewicz, przewodniczący Rady Miasta Rawa Mazowiecka. ROZMOWA AUDIO.

Dodał: www.KochamRawe.pl, 20 Lutego 2015

Nie ma co się spodziewać bezpłatnego, publicznego, dostępu do internetu w centrum Rawy Mazowieckiej. Takiej inwestycji nie chciały zrealizować poprzednie władze Rawy. Niechętnie do pomysłu podchodzą i obecne.

Dodał: www.KochamRawe.pl, 16 Lutego 2015

30.200 zł. na organizację wyjazdu wypoczynkowego dla dzieci z Domu Dziecka i doposażenie sali terapeutyczne, udało się zebrać podczas aukcji charytatywnej. Tytuł „Dobrego Człowieka” otrzymała w tym roku Elżbieta Muszyńska ze świetlicy „Przymierza Rodzin”. WIDEO.

Dodał: www.KochamRawe.pl, 20 Lutego 2015

Około 150 traktorów w minionym tygodniu (13.02) przyjechało ulicami naszego miasta. Rolnicy, w ramach protestu, do Rawy Mazowieckiej przyjechali z Głuchowa. Swoje postulaty złożyli na ręce władz: powiatu, miasta i gminy. ZOBACZ WIDEO.

Strona 1 z 62 [1] [2] [3] ... [30] [31] [32] ... [60] [61] [62]
Społeczność internetowa
Galeria
«
1234
»
Powiatowy Bal Charytatywny

Reklama