www.ofertyRawa.pl - rawskie ogłoszenia na sms. 1) Wyślij sms na nr 7455 (4,92 zł) o treści AD.KOCHAMRAWE 2) Otrzymasz sms zwrotny z 8 cyfrowym. 3) Prześlij otrzymany kod, wraz z treścią ogłoszenia smsem na nr tel: 503021483. To wszystko :)
Dodał: www.KochamRawe.pl, 18 Października 2014

O północy minął termin rejestracji kandydatów na burmistrzów. O fotel burmistrza Rawy Mazowieckiej za miesiąc powalczy czterech kandydatów. Adam Iwaszkiewicz jest chyba największym zaskoczeniem tych wyborów.

Dodał: www.KochamRawe.pl, 19 Października 2014

Tydzień temu obchodziliśmy Dzień Papieski. W tym roku w Rawie Mazowieckiej miał on niezwykle uroczysty charakter. Zobaczcie ZDJĘCIA i WIDEO.

Dodał: KPP, www.KochamRawe.pl, 19 Października 2014

Do tragicznego w skutkach wypadku drogowego doszło w minioną sobotę w Białej Rawskiej. Nie zyją dwie osoby.

Dodał: www.KochamRawe.pl, 17 Października 2014

Radni Rady Miasta wybrali skład Rady Seniora, która ma doradzać i opiniować uchwały, dotyczące spraw osób starszych. Kto zasiądzie w tej Radzie?

Dodał: www.KochamRawe.pl, 16 Października 2014

Od 1 stycznia 2015 roku w Rawie Mazowieckiej ponownie będzie funkcjonował Sąd Rejonowy, a nie jedynie wydział zamiejscowy sądu skierniewickiego. Rawa znalazła się w pierwszej grupie przywracanych sądów rejonowych, zniesionych w związku z tzw. reorganizacją małych sądów.

Dodał: www.KochamRawe.pl, 15 Października 2014

Kolejny (już trzeci) list trafił do mieszkańców Rawy Mazowieckiej. Można odnieść wrażenie, że Adam Iwaszkiewicz (prezes Spółdzielni) i Eugeniusz Góraj (burmistrz) rozmawiają ze sobą już wyłącznie poprzez listy wysyłane do mieszkańców.

Dodał: www.KochamRawe.pl, 17 Października 2014

18 października Gimnazjum nr 1 w Rawie Mazowieckiej obchodzić będzie 15-lecie swojego istnienia. Uroczystości rozpoczną się o godz. 10 mszą świętą w „dużym kościele”, następnie odbędzie się uroczysty przemarsz na plac szkolny (godz. 11:30), gdzie odbywać się będą właściwe uroczystości jubileuszu szkoły.

Dodał: www.KochamRawe.pl, 13 Października 2014

Wojciech Kubicki, felietonista gazety „KochamRawe.pl”, nauczyciel w rawskim LO, działacz samorządowy i społeczny jest trzecim kandydatem na burmistrza Rawy Mazowieckiej w najbliższych wyborach.

Dodał: www.KochamRawe.pl, 16 Października 2014

Z niewielkim poślizgiem zakończyła się budowa ronda przy zbiegu ulic Mszczonowskiej i Białej, która znacznie utrudniała ruch w tym rejonie miasta. Radni mają uwagi do jakości wykonanych prac. Burmistrz twierdzi, że zmian nie będzie.

Dodał: www.KochamRawe.pl, 14 Października 2014

– Kiedy już zapłacimy za działkę, rozpocznę starania, aby ją ogrodzić, a następnie przygotować całą dokumentację i projekt nowego kościoła – tłumaczy gazecie „KochamRawe.pl” ks. Konrad Świstak, proboszcz parafii pw. Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata.

Strona 1 z 50 [1] [2] [3] ... [24] [25] [26] ... [48] [49] [50]
Społeczność internetowa
Galeria
«
1234
»
Poświęcenie krzyża na Sójczym

Reklama