Categories Miasto

Wyniki XVI Rawskiego Mityngu Wokalnego

W Rawskim Mityngu Wokalnym uczestniczyło 75 wykonawców z miast województwa łódzkiego – Tomaszowa Mazowieckiego, Skierniewic, Nieborowa, Jeżowa, Łódzi, Aleksandrowa Łódzkiego, Poddębic, Radomska, Głowna, Słupi, Żelechlinka, Gidlów, Rawy Mazowieckiej, Głuchowa, Strzybogi, Babska, Białej Rawskiej i Sadkowic, oraz spoza województwa – Warszawy, Częstochowy, Otwocka i Płocka.

Jury w składzie: Wojciech Szymański- prezes Towarzystwa Muzycznego im.I.J.Paderewskiego w Rawie Mazowieckiej, Barbara Furmańska – muzyk z Rawy Mazowieckiej, Magdalena Michael – Gutkowska – muzyk z Łodzi oraz Julia Skierska – lauretka Rawskich Mityngów Wokalnych, studentaka Uniwersytetu Muzycznego im.I.Paderewskiego wydziału wokalno-aktorskiego w Poznaniu
przysznało nagrody i wyróżnienia ufundowane przez Burtmistrza Miasta Rawa Mazowiecka dla następujących wokalistów:

– w kategorii 11 – 13 lat – piosenka polska
I nagroda – Zofia Witecka – Szkoła Podstawowa w Babsku
II nagroda – Tobiasz Jeż – Centrum Kultury i Sztuki w Skierniewicach
Radosław Ornafa – MDK Rawa Mazowiecka
III nagroda – Patrycja Makowska – Szkoła Podstawowa nr 10 w Tomaszowie
Mazowieckim
Wyróżnienia:
– Lidia Kurzyk – Fundacja Pasaże Pamięci w Tomaszowie Mazowieckim
– Antonina Zając ———————–//——————————–

– w kategorii 11-13 lat – piosenka anglojęzyczna
I nagroda – Amelia Kaczmarczyk – Vokalmania – Studio Wokalne Marceliny
Woźnej w Otwocku
II nagroda – Oliwia Kopiec- Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 w Radomsku
III nagroda – nie przyznano
Wyróżnienia: nie przyznano

– w kategorii 14-16 lat – piosenka polska
I nagroda – Natalia Kawszyn – Szkoła Podstawowa nr 5 w Płocku
Ula Zubek – Warszawa
II nagroda – Michał Gołębiowski – Centrum Kultury i Sztuki w Skierniewicach
Natalia Medyńska – Poddębicki Dom Kultury
III nagroda – Jakub Bińkiewicz – MonoArt Prywatna Szkoła Muzyki w Rawie
Mazowieckiej
Wyróżnienia:
– Sandra Makowska – Szkoła Podstawowa nr 10 w Tomaszowie Mazowieckim
– Mateusz Warzywoda – Miejski Ośrodek Kultury w Głownie

– w kategorii 14 -16 lat i 17 więcej – piosenka anglojęzyczna

I nagroda – Artur Dyśko – Głuchów
II nagroda – Zuzanna Borowska -Szkołą Podstawowa nr 10 w Tomaszowie
Mazowieckim
III nagroda – Mikołaj Mikulski – Szkoła Podstawowa w Strzybodze
Wyróżnienia:
– Aleksandra Kocik – MDK Rawa Mazowiecka

w kategorii 17 lat i więcej – piosenka polska
I nagroda – Natalia Osińska – Poddębicki Dom Kultury
II nagroda – Marysia Markiewicz – Gminny Ośrodek Kultury w Gidlach
III nagroda – Natalia Kubel – Mysłaków
Wyróżnienia
– Piotr Domagała – Rawa Mazowiecka.

Podziel się

About the author