Categories Bez kategorii

Świeżo upieczony mąż – Tomasz Bartosiak – nową siłą w lokalnej i polskiej polityce

Młody, ambitny i dynamiczny – tak można opisać Tomasza Bartosiaka. Ten 26-letni polityk z Sadkowic, tuż po świeżo zawartym małżeństwie, rośnie w siłę w politycznym krajobrazie naszego kraju. Wielowymiarowość jego zaangażowania politycznego, widoczna w działaniach na różnych płaszczyznach, czyni go postacią, na którą warto zwrócić szczególną uwagę.

Bartosiak, będący reprezentantem partii Republikańskiej (Zjednoczona Prawica), z determinacją kroczy drogą politycznej kariery. Jego zaangażowanie i upór sugerują, że wyścig o mandat poselski w nadchodzących wyborach parlamentarnych może okazać się dla niego przełomowy.

Jego obecność na zdjęciach, zwłaszcza u boku uznanych polityków Prawa i Sprawiedliwości,  Partii Republikańskiej czy Suwerennej Polski sugeruje, że Bartosiak cieszy się solidnym poparciem w ramach koalicji rządzącej.

Nie mniej imponujące jest wykształcenie i kariera w biznesie Bartosiaka. Jest absolwentem Uniwersytetu Warszawskiego z dyplomami dwóch wydziałów – Prawa oraz Bezpieczeństwa Wewnętrznego. Teraz poszerza swoją wiedzę na studiach MBA i rozpoczyna pracę nad doktoratem. W internecie, bez problemu, znajdziemy też informacje o jego doświadczeniu zawodowym. Był dyrektorem operacyjnym w największej organizacji pracodawców z branży biogazu i biometanu, a teraz jest ekspertem w Krajowym Zasobie Nieruchomości.

Świeżo upieczony mąż, pomimo osobistego sukcesu, wydaje się koncentrować na swojej roli w polityce. Istnieje przekonanie, że może on przynieść do polityki powiatu rawskiego nową energię – jako potencjalny reprezentant w Sejmie, ale również jako osoba, która rzeczywiście zajmie się rozwojem tego regionu.

Do tej pory udowodnił swoje zaangażowanie, pozyskując 50 tysięcy złotych na rzecz OSP Sadkowice i wspierając szkołę podstawową w Kłopoczynie podczas zbiórki na budowę boiska. Dodatkowo, Bartosiak walczy o budowę stacji kolejowej w powiecie rawskim, która usprawniłaby komunikację mieszkańców z Łodzią i Warszawą.

Bez wątpienia, rozwój kariery zawodowej i politycznej Bartosiaka, warto obserwować. Jego determinacja i zaangażowanie w lokalne społeczności sprawiają, że jest szansa, iż nie tylko wpłynie na przewietrzenie polskiej sceny politycznej, ale wprowadzi korzystne zmiany dla wszystkich mieszkańców swojego regionu.

 

 

Znajdź nas na KochamRawePLZobacz profil
Podziel się

About the author