Categories Miasto

20 września Jesienne Manewry Artystyczne w Rawie

Miejski Dom Kultury w Rawie zaprasza na rodzinny piknik pod hasłem “Jesienne manewry artystyczne”. Wspólnie, rodzinnie pożegnajmy lato i powitajmy kolorową, kreatywną jesień! Początek pikniku w niedzielę (20.09) o godz. 15.

Czas umilą nam muzycznie nasi młodsi i starsi artyści – członkowie działających przy naszej placówce sekcji artystycznych – wokalnej i instrumentalnej. Atrakcji nie zabraknie także dla miłośników szeroko pojętej sztuki – będziemy rysować, malować i kolorować – różnymi technikami, na różnych fakturach. Przygotujemy też wystawkę prac wykonanych przez dzieciaki. Zobaczycie, jakie potrafią tworzyć cuda!

Piknik będzie świetną okazją, by poznać naszych instruktorów i ich propozycje warsztatowe na nowy rok artystyczny. Będziemy także uczyć się od “mistrzów”. Zaproszenie na imprezę przyjęli zaprzyjaźnieni z naszą placówką lokalni twórcy z terenu całego powiatu rawskiego. Nie tylko pokażą Wam swoje prace, ale również zdradzą tajniki rękodzieła, w którym się specjalizują!

Zabawy dla milusińskich poprowadzą także animatorzy i szczudlarze. Będą bańki mydlane i baloniki. W trakcie pikniku oficjalnie podsumujemy konkurs fotograficzny “Wakacyjna migawka z Rawy”. Nie zabraknie niespodzianek!

Znajdź nas na KochamRawePLZobacz profil
Podziel się

About the author