Categories Miasto Rawa Mazowiecka

„Biblioteka Smaków” niezwykłe wydarzenie w Rawie Mazowieckiej. Gwiazdą – Pascal Brodnicki

Już 16 czerwca o godz. 14 na Placu Piłsudskiego w Rawie Mazowieckiej rozpocznie się niezwykle smakowite wydarzenie “Biblioteka Smaków” promujące lokalne produkty i atrakcje turystyczne. Gościem niedzielnego popołudnia w Rawie będzie Pascal Brodnicki.

Informacje z Rawy prosto na Twój telefon w aplikacji WhatsApp – dołącz do grupy KochamRawe TUTAJ

Stowarzyszenie LGD „Kraina Rawki” wraz z Miastem Rawa Mazowiecka i Miejską Biblioteką Publiczną w Rawie Mazowieckiej zapraszają na wyjątkowe wydarzenie „Biblioteka Smaków”, które odbędzie się po raz pierwszy w Rawie Mazowieckiej.

Niedzielne popołudnie 16 czerwca 2024 r. warto zarezerwować na wizytę na Placu Piłsudskiego, gdzie będzie można spotkać Pascala Brodnickiego – znakomitego kucharza, prezentera telewizyjnego i autora książek.

Gwiazda tego dnia wyczaruje smakowitą niespodziankę i w rozmowie z Dyrektorem Miejskiej Biblioteki Publicznej w Rawie Mazowieckiej opowie o swoich książkach kulinarnych.

Czekać będzie na Was 25 stoisk promujących produkty lokalne i atrakcje turystyczne. Będzie można skosztować wyrobów kół gospodyń wiejskich i organizacji pozarządowych, poznać lokalnych producentów i twórców, zakupić rękodzieło i pyszne miody, sery, mąki, kawy, napoje i wiele innych.

Całości wydarzenia dopełni muzyka na żywo w wykonaniu zespołu Art-Melody, a o uśmiechy na twarzach najmłodszych podczas cyrkowych animacji zadba Teatr Jednej Miny.

Zapowiada się wyjątkowo smakowite wydarzenie. Zatem jeśli jesteście entuzjastami gotowania i dobrej zabawy to nie może Was zabraknąć.

„Biblioteka smaków” to pomysł na wydarzenie promujące lokalne produkty i atrakcje turystyczne z terenu LGD „Kraina Rawki” oraz terenu partnerów projektu współpracy PLiAT.

Wydarzenie współfinansowane jest ze środków Unii Europejskiej.

Wydarzenie odbywa się pod patronatem portalu i gazety KochamRawe.pl

Ogłoszenia Rawa Mazowiecka
Ogłoszenia Rawa Mazowiecka

nasza Rawa Mazowiecka

Znajdź nas na KochamRawePLZobacz profil
Podziel się

About the author