Categories Powiat

Cielądz: Piknik Województwa Łódzkiego już 13 maja. Wystąpią: Maciej Smoliński i Miły Pan

W najbliższy piątek (13 maja) w Cielądzkim Parku odbędzie się Piknik Województwa Łódzkiego. Początek o godz. 15. Co w programie?

Piknik Województwa Łódzkiego w Cielądzu odbędzie się 13 maja w godzinach 15-22.

W programie:

  • darmowe atrakcje i zabawy dla dzieci i rodzin,
  • występy lokalnych artystów,
  • darmowa kiełbaska i grochówka,
  • pyszny poczęstunek od Kół Gospodyń Wiejskich,
  • punkt informacji o Funduszach Europejskich.

Gwiazdami wieczoru będą Maciej Smoliński i Miły Pan.

Na imprezę zapraszają: Marszałek Województwa Łódzkiego Grzegorz Schreiber oraz Wójt Gminy Cielądz Paweł Królak.

Program imprezy w Cielądzu

Pikniki Województwa Łódzkiego to seria imprez, na której każdy znajdzie coś dla siebie. Nie inaczej będzie w Cielądzu. Na uczestników imprezy czeka mnóstwo bezpłatnych atrakcji. Najmłodsi będą zachwyceni strefą zabaw, którą stworzą m.in. dmuchane zamki. Zarówno dzieciom, jak i dorosłym do gustu przypadną natomiast występy lokalnych zespołów oraz pyszne jedzenie od Kół Gospodyń Wiejskich. Oprócz lokalnych wykonawców, na scenie w Cielądzu wystąpią również gwiazdy, którymi będą Maciej Smoliński i Miły Pan.

Strefa Funduszy Europejskich

Bardzo ważnym punktem każdego z Pikników Województwa Łódzkiego jest Strefa Funduszy Europejskich. Jeżeli myślisz o pozyskaniu dotacji z Unii Europejskiej, to lepiej nie możesz trafić! Dyżurujący podczas Pikniku w Cielądzu eksperci udzielą Ci informacji na wiele tematów. Dowiesz się m.in. tego, w jaki sposób założyć własną firmę oraz jak realizować projekt unijny. Wszystko oczywiście całkowicie bezpłatnie.

W ramach Strefy Funduszy Europejskich będzie działał również specjalny punkt dla obywateli Ukrainy. Dzięki skorzystaniu z niego Ukraińcy dowiedzą się, jak mogą szukać pracy na terenie województwa łódzkiego.

Znajdź nas na KochamRawePLZobacz profil
Podziel się

About the author