Categories Bez kategorii

Gdzie znaleźć lokale do wynajęcia Łódź?

Wiadomości Rawa Mazowiecka kocham Rawę informacje rawa

W Łodzi rynek lokali użytkowych jest bardzo różnorodny, a to sprawia, że klienci o rozmaitych potrzebach bez problemu znajdą opcję idealną dla siebie. To przede wszystkim osoby zakładające lub prowadzące firmy mogą poszukiwać lokalu użytkowego na lokal biurowy, sklep, restaurację czy magazyn. Innym klientem są franczyzobiorcy i osoby planujące działalność handlową szczególnie w atrakcyjnych punktach. Ta sama motywacja przyświeca przedsiębiorcom prowadzącym restauracje, kawiarnie, bary czy fast food-y. Innych lokali użytkowych poszukują natomiast przedstawiciele wolnych zawodów – adwokaci, architekci, lekarze czy projektanci, osoby pracujące online czy organizacji non-profit. Niezależnie od tego wszyscy znajdą doskonałe propozycje na siedzibę firmy w najlepszym biurze nieruchomości.

Lokale użytkowe dopasowane do potrzeb

Zapotrzebowanie na lokale użytkowe w Łodzi jest bardzo zróżnicowane i zmienia się, więc specjaliści w branży wynajmu powierzchni komercyjnych cały czas muszą trzymać rękę na pulsie. Marka A&A Holding to dynamiczne przedsiębiorstwo, które ma ponad trzydziestoletnie doświadczenie w profesjonalnym zarządzaniu oraz wynajmie nieruchomości komercyjnych. W ofercie znaleźć można różnorodne przestrzenie – na przykład obiekty biurowe czy nowoczesne przestrzenie coworkingowe zlokalizowane w samym sercu Łodzi. Klienci mogą też przebierać w różnorodnych powierzchniach magazynowo-produkcyjnych zarówno w samym mieście, jak i w dynamicznie rozwijającym się regionie. Tu na pierwszy plan niewątpliwie wybija się prestiżowa inwestycja otwarta w 2019 – Centrum Handlowe Tkalnia Pabianice.

W ofercie pośrednika znaleźć można bardzo różnorodne lokale do wynajęcia Łódź. To biura, przestrzenie handlowe i gastronomiczne. Komercyjne nieruchomości o najwyższym standardzie to bowiem doskonała baza do prowadzenia różnego rodzaju działalności – bez problemu można ją dostosować do konkretnego rodzaju usług. Tym samym prowadzenie firmy, praca czy po prostu realizacja marzeń są po prostu łatwiejsze.

Jak wybrać lokal użytkowy do konkretnej działalności?

Pośrednik dysponuje jedną z najpokaźniejszych baz nieruchomości komercyjnych w środkowej Polsce. Zatrudnia ponad stu pracowników specjalizujących się w różnych sektorach rynku i to właśnie oni są podstawą stabilności firmy oraz jej najlepszymi ambasadorami. Za ich działaniem stoi zaufanie, oddanie oraz partnerstwo, a wartości te ukierunkowują rozwój agencji nieruchomości, które przygotowuje się do kolejnych przedsięwzięć inwestycyjnych.

Jednym z ważniejszych przedsięwzięć realizowanych przez A&A Holding jest rewitalizacja dawnej fabryki bawełnianej Krusche & Ender. W efekcie powstało pierwsze w Pabianicach centrum handlowe – Tkalnia, z 40 sklepami, nowoczesnym kinem Helios, miejscami wypoczynku i rozrywki, lokalami gastronomicznymi oraz sklepem sieci Castorama. Istotne w ofercie są także nieruchomości magazynowe. Pośrednik współpracują ze znanymi firmami i korporacjami. Wśród klientów pojawiają się takie marki jak Orlen, GPW, Philips, Comarch, oraz Kompania Piwowarska. Z drugiej strony zarówno klienci indywidualni, jak i firmy z różnych sektorach doceniają przejrzystość działania A&A Holding. Wdrożone są procedury antykorupcyjne, regularnie przeprowadzane są kontrole finansowe, a pracownicy doskonalą swoje umiejętności. To dlatego pośrednik jest godnym zaufania i stabilnym partnerem dla renomowanych instytucji, banków oraz lokalnych władz.

Lokal gastronomiczny w dobrym punkcie

Najważniejsza jednak jest widoczna na każdym kroku miłość do miasta i szacunek dla jego dziedzictwa. Dlatego inwestycje w rozwój Łodzi to bardzo ważny dla A&A Holding. Firma przywraca życie kolejnym nieruchomościom. Świetność odzyskały urokliwa Willa Stefana Barcińskiego przy ulicy Kilińskiego 177, Willa Karola Prusse przy ulicy Żeromskiego 52 – tu powstał hostel Łódzki Pałacyk, czy budynki powstałe w latach sześćdziesiątych i siedemdziesiątych. To na przykład budynek przy ulicy Zachodniej 70, gdzie mieści się nowoczesna przestrzeń biurowa CoSpot.

Klienci, którzy wynajęli lokal handlowo usługowy w A&A Holding mogą też skorzystać ze specjalnej promocji “Miesiąc czynszu gratis”. Wystarczy polecić firmie nowego klienta, który podpisze umowę na wynajem powierzchni biurowej, handlowej czy magazynowej na co najmniej sześć miesięcy, by skorzystać z fantastycznej oferty. Nieruchomości dostępne są na osiedlach mieszkaniowych, a wielu inwestorów kusi niezmiennie lokalizacja w ścisłym centrum Łodzi. To świetne miejsce na biuro lub też punkt usługowy czy gastronomiczny. Spośród dzielnic prym wiedzie Łódź Śródmieście, Górna i Polesie oraz oczywiście lokalizacje na obrzeżach miasta. W każdym wariancie chodzi natomiast o tym, by dopasować lokal do specyfiki działalności zgodnie z indywidualnymi potrzebami. Poza metrażem ważnym aspektem jest łatwy dostęp dla klientów zarówno pieszych, jak i zmotoryzowanych. Warto więc ocenić skomunikowanie danego miejsca, jak i parkingi przy ruchliwej ulicy. Osoby wyszukujące w mieście Łódź lokale użytkowe na wynajem mogą więc liczyć na wsparcie i doświadczenie firmy, która zna specyfikę miasta, a także będą otrzymywać powiadomienia o nowych ofertach spełniających oczekiwania.

Artykuł sponsorowany

Znajdź nas na KochamRawePLZobacz profil
Podziel się

About the author