Categories Powiat Rawski

ID Logistics zatrudni 500 osób w Podkonicach Dużych

W gminie Czerniewice pojawił się nowy i ceniony pracodawca z branży logistycznej – ID Logistics Polska. Firma należy do Grupy ID Logistics, która prowadzi magazyny w 18 krajach na świecie. Na początku 2020 roku w Podkonicach Dużych firma otworzy nowy magazyn dla klienta Carrefour, a już teraz trwają rekrutacje.

Pracę znajdą tu magazynierzy, operatorzy wózków widłowych, pracownicy administracji magazynowej, managerowie operacji magazynowych, specjaliści IT, specjalista ds. raportów i analiz, kierownik techniczny, specjalista ds. BHP, manager ochrony, manager jakości, inżynier procesu, manager ds. obrotu opakowaniami oraz inni pracownicy magazynu.

ID Logistics oferuje konkurencyjne wynagrodzenie, z przejrzystym systemem nagród i bogatym pakietem socjalnym, w tym grupowe ubezpieczenie na życie i bezpłatny pakiet prywatnej opieki medycznej. W firmie szczególnie ważna jest dobra atmosfera w pracy, organizowane są imprezy integracyjne, pikniki czy turnieje sportowe. Prężnie działa Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych. Nowi pracownicy ID Logistics wezmą też udział w specjalnym programie „First day at work”, dzięki czemu szybciej i bez stresu wdrożą się do pracy.

Zainteresowanych podjęciem pracy zapraszamy na spotkanie informacyjne 30 października (środa) w godzinach 12.00 – 16.00 w świetlicy OSP w Czerniewicach, ul. Mazowiecka 39 (budynek obok Urzędu Gminy w Czerniewicach).

-Szukamy ludzi z pasją i otwartych na wyzwania, z doświadczeniem i tych, którzy dopiero chcą zacząć karierę w logistyce. Zapewniamy ciekawą pracę w dynamicznej, międzynarodowej firmie, z możliwościami rozwoju i zdobycia nowych umiejętności. Praca w logistyce jest naprawdę ciekawa, zachęcamy do wysyłania CV– mówi Małgorzata Hornig, dyrektor HR w ID Logistics Polska.

Aby uzyskać dodatkowe informacje na temat rekrutacji lub przesłać CV, prosimy o kontakt:

Beata Rochowiak, ID Logistics Polska, tel. 517 787 843, e-mail : brochowiak@id-logistics.com.

CV można też złożyć osobiście w sekretariacie Urzędu Gminy Czerniewice (prosimy o umieszczenie CV w zaklejonej kopercie z dopiskiem « rekrutacja ID Logistics ») lub przesłać pocztą:

ID Logistics Polska SA. Dział HR, ul. Roździeńskiego 91, 40-203 Katowice, z dopiskiem « rekrutacja Podkonice Duże » .

Zainteresowanych podjęciem pracy zapraszamy na spotkanie informacyjne 30 października (środa) w godzinach 12.00 – 16.00 w świetlicy OSP w Czerniewicach, ul. Mazowiecka 39 (budynek obok Urzędu Gminy w Czerniewicach).

*Artykuł sponsorowany

Znajdź nas na KochamRawePLZobacz profil
Podziel się

About the author