ubezpieczenia Rawa Mazowiecka
Categories Miasto

KONKURS: Wygraj bilet na kabaret Czesuaf w Rawie Mazowieckiej

10 kwietnia o godz. 16 w Miejskim Domu Kultury w Rawie Mazowieckiej wystąpi Kabaret Czesuaf z programem “Skandal”. Dla czytelników KochamRawe.pl mamy podwójne zaproszenie. Co zrobić, aby wygrać bilety? Przeczytaj poniżej.

Chcesz wygrać bilet na kabaret?

  • Wejdź na nasz profil facebook.com/kochamrawe
  • Pod wpisem dotyczącym tego konkursu napisz krótkie uzasadnienie, dlaczego Tobie mamy przekazać zaproszenie dla 2 osób na ten kabaret.
  • Zrób to do 7 kwietnia 2022 roku (do północy).
  • My wybierzemy, naszym zdaniem, najciekawszy komentarz i nagrodzimy zaproszeniem.

Kilka słów o kabarecie

KABARET CZESUAF nie zwalnia tempa. Po doskonale przyjętym przez widzów programie “Przyjęcie” czwórka Cześków rusza w Polskę z całkowicie nowym programem zatytułowanym “Skandal!”. Nowe historie, intrygujące postaci, nieoczekiwane rozwiązania, a to wszystko osadzone w naszej codziennej, nie zawsze łatwej rzeczywistości. Popatrzcie na otaczający świat oczami trzech przystojniaków z piękną i energiczną blondynką na czele. Dajcie się im wciągnąć w pełną zaangażowania podróż po skeczach i piosenkach, które każdemu gwarantują blisko dwie godziny doskonałej rozrywki na najwyższym poziomie. Pozwólcie się zaprosić do wspólnej, skandalicznie dobrej zabawy.

Jak to skomentować? To po prostu SKANDAL-icznie śmieszny program.

Bilety można kupić online: https://biletyna.pl/event/view/id/210103

Znajdź nas na KochamRawePLZobacz profil
Podziel się

About the author