Categories Miasto

Pierwsza Rawska Wigilia już w najbliższą niedzielę i akcja „Rodzina Rodzinie”. Spotkajmy się przed MDK

22 grudnia, po raz pierwszy w naszym mieście odbędzie się Rawska Wigilia. Spotykamy się o godz. 14 przed Miejskim Domem Kultury w Rawie Mazowieckiej. Możemy też pomóc innym mieszkańcom Rawy, przyłączając się do akcji “Rodzina Rodzinie”.

(Na Rawską Wigilię zaprasza Piotr Irla, burmistrz Rawy Mazowieckiej)

Na początek przełamiemy się opłatkiem i złożymy sobie świąteczne życzenia, a następnie będziemy mogli skosztować potraw wigilijnych serwowanych przez lokalnych restauratorów. Będzie również czas na wspólne kolędowanie.

W ramach Rawskiej Wigilii odbędzie się również kiermasz odzieży i zabawek „Rodzina Rodzinie” organizowany przez Radę ds. Rodziny.

Rada ds. Rodziny zaprasza wszystkich o otwartych sercach do uczestnictwa w akcji „Rodzina Rodzinie”. Akcja odbędzie się w ramach Rawskiej Wigilii w niedzielę 22 grudnia w Miejskim Domu Kultury.

Zbiórka ubrań i zabawek będzie prowadzona 20 i 21 grudnia. Członkowie Rady ds. Rodziny będą oczekiwać na darczyńców w Miejskim Domu Kultury w piątek 20 grudnia w godz. 8-16 i w sobotę 21 grudnia w godz. 9-13. Dostarczone rzeczy będą wyeksponowane w holu MDK i potrzebujący będą mogli je odebrać w niedzielę, 22 grudnia, podczas Rawskiej Wigilii. Zarówno przekazujący jak i odbierający ubrania i zabawki robią to nieodpłatnie.

Gorąco zachęcamy wszystkich mieszkańców do udziału w akcji. Warto dzielić się z drugim, potrzebującym człowiekiem. Niech te święta będą radosne i szczęśliwe dla wszystkich.

„Rodzina Rodzinie” to akcja zainicjowana i prowadzona przez Radę ds. Rodziny działającej przy Burmistrzu Miasta Rawa Mazowiecka.

Znajdź nas na KochamRawePLZobacz profil
Podziel się

About the author