Ogłoszenia Rawa gazeta Głos Rawy kocham Rawę
Categories Powiat

Rawscy policjanci spełnili marzenie chorego Jacka

Rawscy policjanci i strażacy postanowili spełnić marzenie 5-letniego, chorego Jacka, który jest miłośnikiem tych dwóch formacji. O marzeniu chłopca dowiedziała się rawska policjantka i nie mogła pozostać na nie obojętna.

22 lipca 2020 roku około godziny 13:00 w jednej z miejscowości na terenie gminy Sadkowice rozległy się syreny – radiowóz i samochód operacyjny Straży Pożarnej zatrzymały się przed jedną z posesji. Funkcjonariusze zostali powitani przez zaskoczonego, ale szczęśliwego Jacka, jego rodzeństwo oraz mamę.

5–latek miał okazję obejrzeć samochody, był bardzo podekscytowany. Jacek podpytywał o tajniki pracy, interesował się elementami umundurowania oraz wyposażenia. Funkcjonariusze opowiedzieli chłopcu o podstawowych zasadach bezpieczeństwa, przygotowali dla niego również mały upominek.Uśmiech dziecka to dla nas najlepsze nagroda, a spełnienie marzenia Jacka dało nam wiele radości.

Mamy nadzieję, że nasza wizyta na długo pozostanie w jego pamięci, a elementy odblaskowe oraz maskotka Komisarza Błyska będą mu przypominały o bezpieczeństwie i miło spędzonych chwilach.Jackowi i jego rodzinie życzymy dużo radości i uśmiech.

Źródło: sierż. sztab. Małgorzata Lewandowska KPP Rawa Mazowiecka

Znajdź nas na KochamRawePLZobacz profil
Podziel się

About the author