Categories Miasto

Rawska Szczypta Bluesa w Rawie Mazowieckiej już 27 kwietnia

Gwiazdą tegorocznej edycji Rawskiej Szczypty Bluesa będzie zespół KNEDLOVE. Koncert odbędzie się 27 kwietnia o godz. 19:00 w Miejskim Domu Kultury w Rawie Mazowieckiej.

Bilety w cenie 30 zł są już dostępne w kasie MDK lub on-line na www.biletyna.pl

KNEDLOVE to duet muzyczno-życiowy (niekoniecznie w tej kolejności). Czerpią z wielu źródeł: z soulu, folku, jazzu, bluesa, ale tak naprawdę po prostu grają siebie.

Zespół działa prężnie od 2021 roku i ma na koncie debiutancką płytę oraz występy na festiwalach zarówno w Polsce jak i za granicą, m.in. na Suwałki Blues Festival, Valašský špalíček w Czechach czy Planet Laugarvatn na Islandii.

Aktualnie muzycy przygotowują się do premiery drugiego albumu zatytułowanego “Triumf sztuki nad rozumem”. Jej premiera planowana jest na przełom kwietnia i maja. Artyści do współpracy zaprosili piątkę wspaniałych muzyków, którzy sprawili, że ich muzyka wybrzmi na nowym krążku z pełną mocą. Są to: Borys Sawaszkiewicz, Adam Partyka, Miłosz Skwirut, Bartosz Kołodziejski i Michał Bigulak.

Rdzeń zespołu stanowią Eliza Sicińska (wokal, piano, gitara akustyczna) i Kacper Chmura (wokal, gitara akustyczna i elektryczna). W zespole grają także Miłosz Skwirut oraz Bartosz Kołodziejski i w takim właśnie składzie pojawią się na rawskiej scenie!

Ogłoszenia Rawa Mazowiecka
Ogłoszenia Rawa Mazowiecka
Znajdź nas na KochamRawePLZobacz profil
Podziel się

About the author