Categories Miasto

Rozpoczęcie roku szkolnego w SP4. Monika Sarna wicedyrektorem. Piknik szkolno-parafialny 22 września

Szkoła Podstawowa nr 4 w Rawie Mazowieckiej ma od tego roku nowego dyrektora – jest nią Irena Wiśniewska i wicedyrektora, którą została Monika Sarna. Uroczyste pasowanie „pierwszaków” odbędzie się 22 września.

W zbiorze “Pewnego razu w Rawie…” znajdują się także opowiadania uczniów SP nr 4>>>

Rok szkoły 2019/2020 w Szkole Podstawowej nr 4 im. Kornela Makuszyńskiego rozpoczęło 522 uczniów. 70 w oddziałach przedszkolnych i 59 w pierwszych klasach. W szkole pracuje 67 nauczycieli.

– Zajęcia lekcyjne jak i pozalekcyjne już się odbywają. Ale oczywiście drobne korekty organizacyjne, jak co roku w pierwszych dniach września, będą dokonywane, co nie ma najmniejszego wpływu na pracę szkoły – zapewnia dyrektor Irena Wiśniewska, która w czerwcu wygrała konkurs na to stanowisko. Wcześniej przez wiele lat była dyrektorem Gimnazjum nr 2, a ostatnio wicedyrektorem SP nr 4.

Na swojego zastępcę nowa dyrektor powołała Monikę Sarnę, nauczycielkę języka rosyjskiego w Szkole Podstawowej nr 4.

– Już podczas rozpoczęcia roku szkolnego zaprosiłam rodziców i uczniów na pierwszy w historii naszej szkoły piknik szkolno-parafialny, który odbędzie się 22 września, a podczas którego uczniowie klas pierwszych złożą uroczyste ślubowanie i oficjalnie zostaną włączeni w poczet uczniów naszej szkoły – mówi Irena Wiśniewska.

Podczas pikniku oprócz części oficjalnej odbędzie się również blok rodzinno-rozrywkowy z ciekawymi pokazami i atrakcjami zarówno dla uczniów szkoły, rodziców i parafian. Zobaczymy m.in. trenerkę koni i Ułanów.

Wydawnictwo Autorskie: Jak wydać książkę. Informacje dla autorów. Kontakt z wydawnictwem. Zasady współpracy z WydawnictwoAutorskie.pl

fot: Szkoła Podstawowa nr 4.

Znajdź nas na KochamRawePLZobacz profil
Podziel się

About the author