Categories Bez kategorii

Sprzątanie grobów w Warszawie. Cena i kontakt

Sprzątanie grobów w Warszawie. Ceny

Wiele osób nie ma możliwości zadbać o groby swoich bliskich w Warszawie. Groby na warszawskich cmentarzach często są zaniedbane, a rodzina daleko. Można zlecić usługę sprzątania grobów w Warszawie. Dzięki niej groby będą posprzątane, pomniki umyte, ozdobione świeżymi kwiatami i zniczami.

Sprzątanie grobów w Warszawie

Jeśli szukasz firmy lub osoby, która wykona za Ciebie sprzątanie grobów Twoich bliskich w Warszawie zadzwoń pod nr telefonu: 503 021 483.

Z usługi sprzątania grobów i opieki nad grobami zmarłych korzysta coraz więcej osób i to nie tylko w okresie Święta Zmarłych (1 listopada). Rodziny są rozproszone po całej Polsce, a niekiedy nawet po całym świecie. Trudno zadbać, aby rodzinne groby były zawsze posprzątane i zadbane.

Rodziny chcą, aby na grobie bliskiej osoby nie stały uschnięte kwiaty i wypalone znicze. Ale nie mogą przyjeżdżać, aby zadbać o groby.

Często w podobnej sytuacji znajdują się osoby starsze i schorowane, które nie mają już siły posprzątać grobów bliskich. Często są to groby najbliższych: małżonków, rodziców, rodzeństwa.

My wykonujemy takie usługi z taką samą starannością, z jaką dbamy o groby naszych bliskich z rodziny. Czyścimy, myjemy, grabimy liście, usuwamy stare kwiaty, wiązanki, wypalone znicze. Na życzenie klienta zapalamy nowe znicze i kładziemy świeże kwiaty.

Cena za sprzątanie grobów w Warszawie i opiekę nad grobami

Można nam zlecić jednorazowe posprzątanie grobu, albo stałą opiekę nad grobem. Ceny za sprzątanie grobów w Warszawie są zależne przede wszystkim od zakresu zlecanych nam prac jak i częstotliwości oraz okresu.

Najtańsza, a jednocześnie najbardziej standardowa, opcja za sprzątanie grobu obejmująca:

  • usunięcie starych kwiatów i zniczy
  • wytarcie pomnika z kurzu
  • omiecenie grobu oraz jego otoczenia (wraz z usunięciem np. liści)
  • postawienie świeżych kwiatów, wiązanek i zniczy (rozliczenie za zakup kwiatów i zniczy wg. paragonów)

To koszt od 120 do 160 zł brutto (jest to cena za pracę, bez kosztów zakupu kwiatów, wiązanek i zniczy).

Oczywiście można nam też zlecić mycie pomnika. W przypadku małych pomników (grobów pojedynczych) jest to koszt od 160 zł/brutto, a w przypadku większych grobów podwójnych od 200 zł. Zimą oraz przed Świętem Zmarłych, Świętami Bożego Narodzenia i Świętami Wielkanocnymi do usługi należy doliczyć 40 zł ze względu na niską temperaturę, która utrudnia odpowiednie wykonanie usługi. Oczywiście mycie grobu obejmuje też uprzątniecie jego otoczenia, wyrzucenie starych kwiatów i zniczy.
Ostateczne ceny oraz zakres prac ustalamy indywidualnie z każdym klientem. Zależy nam na tym, aby usługa była wykonana zgodnie z najwyższymi standardami, a klienci byli z niej zadowoleni.

Nasza firma płaci podatki w Polsce – dlatego podajemy ceny brutto – czyli do zapłaty za wykonaną usługę. Płatność należy wykonać przelewem na konto przed wykonaniem usługi.

Na których cmentarzach w Warszawie opiekujemy się o grobami zapewniając sprzątanie?

Wykonujemy usługi sprzątania i mycia grobów na większości cmentarzy w Warszawie. Skontaktuj się z nami, jeśli chcesz zlecić opiekę nad grobem znajdującym się na jednym z poniższych warszawskich cmentarzy:

  • Cmentarz Wawrzyszewski
  • Cmentarz Bemowski
  • Cmentarz Wojskowy
  • Cmentarz Wolski
  • Cmentarz Bródnowski (Bródzieński)
  • Cmentarz Komunalny Północny.

Sprzątanie i opieka nad grobami w Warszawie KONTAKT

Zapraszamy do współpracy. Kontakt: 503 021 483 (od poniedziałku do piątku w godz. 8-16). W dni wolne od pracy, wieczorami w święta, prosimy o wiadomość sms – oddzwonimy niezwłocznie w dzień pracujący.

Profesjonalnie i z niezbędnym szacunkiem zaopiekujemy się grobami Twoich bliskich w Warszawie. Każde wykonane zlecenie dokumentujemy zdjęciami przed i po wysyłając je na mail lub sms-em.

 

Znajdź nas na KochamRawePLZobacz profil
Podziel się

About the author