Categories Powiat Rawski

Tomasz Nowicki został Dyrektorem Wydziału Organizacyjnego w Starostwie Powiatowym w Rawie

Starostwo Powiatowe w Rawie Tomasz Nowicki kocham rawe

Tomasz Nowicki, jeszcze do niedawna szef KRUS w Łodzi i kandydat do Sejmiku Województwa Łódzkiego z listy PiS, został nowym Dyrektorem Wydziału Organizacyjnego Starostwa Powiatowego w Rawie Mazowieckiej.

Informacje z Rawy i Powiatu Rawskiego w Twojej aplikacji WhatsApp dołącz tutaj

W oficjalnym komunikacie na stronie Starostwa Powiatowego w Rawie Mazowieckiej opublikowano poniższe uzasadnienie dotyczące wyboru Tomasza Nowickiego na stanowisko dyrektora:

Komisja dokonała wyboru Pana Tomasza Dariusza Nowickiego. Kandydat wykazał się znajomością zakresu zadań określonych w ogłoszeniu o naborze oraz strukturą organizacyjną Starostwa Powiatowego w Rawie Mazowieckiej.

Tomasz Nowicki
Banery z czasu samorządowej kampanii wyborczej z 2024 roku obecnego starosty Adriana Galacha i Tomasza Nowickiego, nowego dyrektora Wydziału Organizacyjnego w Starostwie Powiatowym

Warto przypomnieć, że Tomasz Nowicki przez krótki czas pełnił również funkcję wiceburmistrza Rawy, po wybraniu w 2014 roku na urząd burmistrza – Dariusza Misztala.

Zaś niedawno, przed wyborami do Parlamentu Europejskiego, Tomasz Nowicki był redaktorem naczelnym ukazującej się nieregularnie, zazwyczaj przed wyborami, gazety Rawianka (wcześniej jej redaktorem naczelnym był Adrian Galach – obecny starosta rawski).

Starostwo Powiatowe w Rawie nie ogłosiło jeszcze wyników konkursu na stanowisko Sekretarza Powiatu Rawskiego.

Nowym Skarbnikiem Powiatu Rawskiego został Arkadiusz Gajewski.

Ogłoszenia Rawa Mazowiecka
Ogłoszenia Rawa Mazowiecka
Znajdź nas na KochamRawePLZobacz profil
Podziel się

About the author