Categories Miasto

Trzecia Rawska Wigilia już 23 grudnia przed rawskim domem kultury

Po raz trzeci w Rawie Mazowieckiej odbędzie się miejska Wigilia. W bieżącym roku, ze względu na zagrożenie epidemiczne, Rawska Wigilia będzie miała podobny charakter jak w roku 2020.

Przewodnicząca Rady Miasta Grażyna Dębska oraz Burmistrz Miasta Piotr Irla zapraszają rawian 23 grudnia przed Miejski Dom Kultury. W godz. 15-18 będą rozdawane zestawy wigilijne. Nie będziemy ich spożywać na miejscu, tylko tak jak w ubiegłym roku zabierzemy je do domu. Tam podzielimy się nimi z domownikami.

Rawska Wigilia jest okazją do świątecznego spotkania oraz odczuwania wspólnoty, a nasi lokalni restauratorzy przygotują zestawy wigilijne dla mieszkańców.

W trakcie naszego spotkania wigilijnego pamiętajmy o zachowaniu dystansu, dezynfekcji rąk i zakładaniu maseczek. Nasze zdrowie i życie jest bowiem najważniejsze. Pamiętajmy również o seniorach, byśmy nie pozostawili ich samym sobie na czas świąt.

Podczas Rawskiej Wigilii będziemy mogli zrobić dodatkowo dobry uczynek, bowiem zorganizowana zostanie zbiórka na leczenie Andzi Kocik. Każdy może wspomóc dziewczynkę w walce z chorobą składając datek do puszki lub wpłacając na konto na stronie siepomaga/angelika kocik. Pomóżmy Andzi wyzdrowieć.

Gorąco zachęcamy wszystkich mieszkańców do udziału w III Rawskiej Wigilii. Niech te święta będą zdrowe, spokojne i szczęśliwe dla wszystkich.

 

*Materiał powstał przy współpracy z Urzędem Miasta Rawa Mazowiecka

Znajdź nas na KochamRawePLZobacz profil
Podziel się

About the author