Categories Powiat Rawski

Trzykrotnie złamała sądowy zakaz prowadzenia pojazdu. Grozi jej do 5 lat więzienia

Policjanci z rawskiej komendy zatrzymali do kontroli drogowej kobietę, która po raz kolejny kierowała samochodem pomimo trzykrotnego zakazu kierowania pojazdami. Mieszkance powiatu rawskiego grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Zobacz nowy taryfikator i zapoznaj się ze zmianami w przepisach o ruchu drogowym, które weszły w życie 17 września TUTAJ>>>

14 września 2022 roku po godzinie 7.00 policjanci ruchu drogowego z rawskiej komendy zatrzymali w Wólce Lesiewskiej kierującą hondą.

Mieszkanka powiatu rawskiego nie dość, że nie posiada uprawnień do kierowania to jeszcze złamała trzykrotny zakaz kierowania pojazdami.

Policjanci kontrolowali już wcześniej 33-latkę, dlatego też gdy zobaczyli ją jadącą za kierownicą samochodu natychmiast zatrzymali do kontroli drogowej.

Kobieta kilka lat temu straciła prawo jazdy.

Pomimo nałożonego przez sąd zakazu kierowania i tak była wielokrotnie zatrzymywana przez funkcjonariuszy podczas jazdy samochodem i ponosiła tego konsekwencje, ale to i tak nie powstrzymało jej aby kolejny raz usiąść za kierownicą auta.

Policjanci odholowali hondę na policyjny parking. Kobiecie grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Źródło: mł. asp. Agata Krawczyk

Znajdź nas na KochamRawePLZobacz profil
Podziel się

About the author