Categories Miasto

Zapraszamy na II edycję Rawskiego Jarmarku Bożonarodzeniowego 2023

Rozpoczęcie Jarmarku, 6 grudnia, to Mikołajki na Placu Piłsudskiego, gdzie występy dzieci z rawskich szkół i przedszkoli zapoczątkują świąteczne świętowanie. Dekoracja pachnących choinek i repertuar świąteczny uczniów szkół podstawowych stworzą niepowtarzalną atmosferę.

W sobotę tj. 9 grudnia, w bibliotece dla najmłodszych (przy „dużym kościele”) odbędą się warsztaty świąteczne dla dzieci, organizowanymi przez Warsztat Terapii Zajęciowej. Mikołaj i elfowie z atrakcjami dla najmłodszych pojawią się na Placu Piłsudskiego i w Miejskiej Bibliotece Publicznej.

Ostatni dzień Jarmarku, 10 grudnia, zapowiada się wyjątkowo. Kapela Beskid przygotowała program świąteczny z kolędowaniem, opowieściami wigilijnymi, góralskimi zabawami i konkursami. Dla dzieci został przygotowany specjalny program “Mikołaj sunie saniami” obejmujący malowanie twarzy, zwierzątka z balonów oraz świąteczne animacje plastyczne.

Rawski Jarmark Bożonarodzeniowy gwarantuje magiczne chwile pełne radości i świątecznego ciepła. Plac Piłsudskiego stanie się miejscem świątecznych przygotowań i wspomnień – zapraszamy do wspólnego uczestnictwa!

Na zakończenie świątecznego maratonu:

16 grudnia, 16:00 – 19:00: zapraszamy na otwartą miejska wigilię z Burmistrzem Piotrem Irlą. Będzie tradycyjny opłatek, świąteczne potrawy i kolędowanie. Na scenie wystąpi: chór seniorów, dzieci ze szkoły muzycznej MonoArt i ogniska muzycznego im. J. Paderewskiego.

17 grudnia: zapraszamy mieszkańców na koncert świąteczny “Gwiazda na Gwiazdkę: Alchemik Big Band” który odbędzie się Miejskim Domu Kultury.

Dołącz do naszej wspólnoty, ciesz się magicznym klimatem świąt na Rawskim Jarmarku Bożonarodzeniowym!

Znajdź nas na KochamRawePLZobacz profil
Podziel się

About the author