Categories Powiat

7. etap ŻTC BIKE RACE 2022 w Białej Rawskiej. Start i meta przy ulicy Polnej

Już w najbliższą niedzielę (7 sierpnia) odbędzie się siódmy etap ŻTC BIKE RACE 2022. Rywalizacja najlepszych kolarzy-amatorów odbędzie się w Białej Rawskiej.

Zmagania w Białej Rawskiej odbędą się tradycyjnie w sąsiedztwie malowniczo położonego kąpieliska.

Start i meta zlokalizowane zostały, tak jak w poprzednich latach przy ulicy Polnej na wysokości boiska piłkarskiego.

Po rozpoczęciu wyścigu zawodnicy skręcą w prawo i kolejno Marianów, Chrząszczewek, Frampol , Babsk, Gołyń, Chrząszczew, Narty, Zakrzew i Biała Rawska gdzie kolejno ulicami Topolową, Narutowicza i Polną, na której jest finisz.

– Wchodzimy w decydującą fazę zmagań. Ściganie w Białej Rawskiej zawsze przynosiło wiele kolarskich emocji. Do końcowego rozstrzygnięcia tegorocznych zmagań pozostało już naprawdę niewiele. Dodatkowo siódmy etap ŻTC BIKE RACE 2022 wypada na tydzień przed Mistrzostwami Polski Masters i Cyklosport oraz amatorów w jeździe indywidualnej na czas, to doskonała okazja do sprawdzenia formy przed rywalizacją w Grójcu – mówi dyrektor cyklu, Wojciech Pawelec.

Oprócz wyścigu w Białej Rawskiej w ramach cyklu odbędą się jeszcze wyścigi w Górze Kalwarii (20 sierpnia), Warce (21 sierpnia) oraz Wielki Finał w Żyrardowie (28 sierpnia), podczas którego po raz pierwszy wystartują peletony mistrzów i nostalgii. Szczegóły w regulaminie cyklu ŻTC BIKE RACE 2022.

Organizatorem imprezy sportowej jest Żyrardowskie Towarzystwo Cyklistów.

Znajdź nas na KochamRawePLZobacz profil
Podziel się

About the author