Wybrano Prezydium Młodzieżowej Rady Miasta XIII kadencji
18 stycznia 2022 r. odbyła się Sesja MRM, a jej głównym tematem był wybór Prezydium Młodzieżowej Rady Miasta XIII kadencji.
Zgodnie ze Statutem ustalono zasady wyboru członków Prezydium. Komisja skrutacyjna przygotowała karty do głosowania i przeprowadziła, zgodnie z zasadami głosowania w sprawach personalnych, wybory tajne.
W skład Prezydium weszły następujące osoby:
Przewodnicząca MRM – Natalia Fronc,
Wiceprzewodnicząca – Amelia Gajewska,
Sekretarz – Dominika Skonieczna,
Skarbnik – Wojciech Szewczyk,
Rzecznik Prasowy – Amelia Antosik.
Członkom nowo wybranego Prezydium serdecznie gratulujemy i życzymy owocnej pracy.
*Materiał powstał przy współpracy z Urzędem Miasta Rawa Mazowiecka





![Pierwsza Rawska Wigilia już za nami. Były serdeczne życzenia, kolędowanie i smaczne potrawy [ZDJĘCIA]](https://www.kochamrawe.pl/wp-content/uploads/2019/12/wIGILIA-RAWA-KOCHAM-RAWĘ-500x375.jpg)

