Mistrzostwa Polski Szkół Podstawowych w tenisie stołowym 17-18 maja w Rawie Mazowieckiej
W odbywających się w Rawie Mazowieckiej Mistrzostwach Polski Szkół Podstawowych zmierzą się najlepsi młodzi tenisiści stołowi.
O najwyższe lokaty powalczą w Hali Milenium. Rozgrywki rozpoczną się w piątek o godz. 9.00, a zakończą się w sobotę o 13.00.
Województwo łódzkie reprezentować będą rawianie: Marcel Błaszczyk, Szymon Puchalski, Igor Gierach, Adam Kwapiś, Julia Bartoszek oraz Wiktoria Kocik. O umiejętnościach naszych sportowców słyszeliśmy już nie raz, życzymy im więc, żeby w nadchodzących zawodach potwierdzili swoją dobrą formę.





![Rawa i Powiat Rawski uczcili 81. rocznicę Powstania Warszawskiego [FOTO+WIDEO]](https://www.kochamrawe.pl/wp-content/uploads/2025/08/powstanie-warszawskie-2025-500x375.jpg)

