Categories Powiat

Wypadek w Wólce Lesiewskiej. Dwie kobiety w szpitalu

Policjanci z Rawy Mazowieckiej wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego na drodze W 725 w miejscowości Wólka Lesiewska. W wyniku zderzenia ciężarówki z autem osobowym dwie kobiety trafiły do szpitala.

Do groźnie wyglądającego wypadku doszło w miniony piątek, 10 maja 2019 roku o godzinie 12.10 na drodze wojewódzkiej nr 725 w miejscowości Wólka Lesiewska.

Policjanci wstępnie ustalili, że na skrzyżowaniu z drogą do Ossy i Julianowa Lesiewskiego kierujący ciężarowym manem wraz z przyczepą jadąc w kierunku Rawy Mazowieckiej zauważył, że jadący przed nim volkswagen passat sygnalizował skręt w prawo. Widząc,że nie zdąży wyhamować ciężarówki, mężczyzna zjechał na przeciwległy pas ruchu i uderzył w citroena berlingo, który ustępował pierwszeństwa, aby następnie skręcić w lewo.

W wyniku zderzenia mana z berlingo kierująca oraz pasażerka citroena zostały przewiezione do rawskiego szpitala. Kierujący pojazdami byli trzeźwi. Policjanci apelują o rozwagę i ostrożność na drodze. Wystarczy chwila nieuwagi aby doszło do tragedii.

Źródło: KPP

Znajdź nas na KochamRawePLZobacz profil
Podziel się

About the author