ubezpieczenia Rawa Mazowiecka
Categories Miasto

Rawska biblioteka zaprasza na zimowy bal – już 21 stycznia

To będzie roztańczone, wystrzałowe zakończenie ferii z MBP Rawa. W sobotę, 21 stycznia zapraszamy na wielki, zimowy bal!

Przeczytaj: Ferie w Rawie na sportowo>>>

Przeczytaj: Kulturalne i artystyczne ferie w Rawie>>>

Już od godz. 10:00 czeka na Was moc atrakcji. Zabawę rozpoczniemy tradycyjnie wspólnym czytaniem. Imprezę rozkręcą goście specjalni – nasi nowi Przyjaciele z BajuBaju bajkowe animacje. Nie zabraknie zabaw przy muzyce i konkursów z nagrodami. Zaprosimy Was także do zimowego warsztatu artystycznego. Będziemy malować, kleić i ozdabiać, a wszystkie prace będziecie mogli zabrać na pamiątkę do domu.

Na bal, prosto z Laponii dotrze Święty Mikołaj! Skorzystajcie z okazji, żeby zrobić sobie z nim pamiątkowe zdjęcie.

Jak na bal przystało, zachęcamy abyście przyszli do biblioteki w odpowiednich strojach. Mile widziane przebrania w klimacie zimowym, ale każdy super bohater, księżniczka, syrenka czy strażak, także będą mile widziani!

Imprezę zakończy podsumowanie konkursu fotograficznego „Książkowa magia świąt”. Laureatów zabawy zapraszamy do czytelni na godz. 13:30.

Impreza odbędzie się w czytelni Oddziału dla Dzieci Miejskiej Biblioteki Publicznej w Rawie Mazowieckiej. Wstęp wolny!

Zimowy bal w bibliotece, a także konkurs fotograficzny „Książkowa magia świąt” to elementy projektu „Książki czytamy, nowy rok z Mikołajem witamy”, na który pozyskaliśmy dofinansowanie z Fundacji PZU.

REKLAMA
Znajdź nas na KochamRawePLZobacz profil
Podziel się

About the author