ubezpieczenia Rawa Mazowiecka
Categories Miasto

Igor, Julia, Natalia i Nadia pobiegli na medal! Brawa dla zawodników MLUKS Rawa

Doskonałe wyniki zawodników klubu MLUKS RAWA. Igor Łuczyński i Julia Modelewska biją kolejne rekordy i zdobywają medale.

Mistrz Polski Młodzików Igor Łuczyński znakomicie rozpoczął starty w nowym roku. Podczas ogólnopolskich halowych zawodów kwalifikacyjnych Polskiego Związku Lekkiej Atletyki w Spale reprezentant MLUKS RAWA zajął pierwsze miejsce na dystansie 60 m poprawiając wynikiem 7.09 rekord życiowy i rekord ziemi rawskiej.

Poprzedni rekord ziemi rawskiej od 16 lat należał do Patryka Wasiaka. Tym samym Igor Łuczyński stał się najszybszym w historii rawianinem.

Takiego samego wyczynu dokonała klubowa koleżanka Igora Julia Modelewska, która wynikiem 7.94 również poprawiła obydwa rekordy. Wyniki podopiecznych trenera Jarosława Wasiaka plasują ich w pierwszej dziesiątce najlepszych wyników krajowych w kategorii juniorów młodszych w sezonie halowym. Dla obydwojga był to debiut w tej kategorii wiekowej.

W odbywających się równolegle Halowych Mistrzostwach Województwa Łódzkiego Młodzików zawodnicy MLUKS RAWA zdobyli 3 medale: Natalia Piotrowska i Nadia Smyczek zdecydowanie zwyciężyły na 2000 m zdobywając odpowiednio złoty i srebrny medal a Alex Garbicz wywalczył brąz na 60 m.

Źródło: MLUKS Rawa

REKLAMA
Znajdź nas na KochamRawePLZobacz profil
Podziel się

About the author