Categories Powiat Rawski

Cztery osoby wpadły w ręce policji. Policja zabezpieczyła 81 gramów marihuany. 22-latek z zarzutami

Skuteczne działania kryminalnych z rawskiej komendy policji doprowadziły do zatrzymania czterech osób związanych z handlem narkotykami. W domu 22-latka policjanci zabezpieczyli 81 gramów marihuany, która miała trafić na rawski rynek. Za nielegalny proceder grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Dzięki skrupulatnej pracy funkcjonariuszy wydziału kryminalnego , którzy systematycznie pracują nad ujawnianiem i zatrzymywaniem osób zajmujących się posiadaniem i rozprowadzaniem nielegalnych środków odurzających, 15 marca 2019 roku zatrzymano czterech podejrzewanych. Mężczyźni wpadli w ręce policjantów w domu jednego ze wspólników. Podczas prowadzonych działań funkcjonariusze zauważyli 19-letniego mieszkańca powiatu rawskiego, który wyszedł z obserwowanej posesji. Znaleźli przy nim nielegalne środki, które przed chwilą zakupił. Policjanci weszli do obserwowanego domu i zastali tam zaskoczonych trzech mężczyzn w wieku 21, 22 i 24 lat, którzy ważyli „towar”. Cała czwórka została zatrzymana i przewieziona do policyjnego aresztu. Stróże prawa znaleźli 81 gramów marihuany, która była przygotowywana już do sprzedaży. Zabezpieczyli na miejscu około 6.000 złotych.

Śledczy udowodnili 22-latkowi posiadanie i rozprowadzanie znacznej ilości środków odurzających. 18 marca 2019 roku Sąd Rejonowy w Rawie Mazowieckiej zastosował wobec mężczyzny dozór policyjny. Pozostała trójka po zarzutach została zwolniona i będzie także odpowiadać z wolnej stopy. Przypomnijmy, że zgodnie z ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii za ten nielegalny proceder grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Źródło: Komenda Powiatowa Policji w Rawie Mazowieckiej.

 

Znajdź nas na KochamRawePLZobacz profil
Podziel się

About the author