Categories Miasto

„Drzewko za surowce” w ZGO AQUARIUM. Wymień odpady na rośliny

Akcja wymiany odpadów na rośliny trwać będzie w dniach 22-24 września. W tym czasie w Punkcie Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych „PSZOK” Pukinin nr 140 mieszkańcy będą mogli wymienić surowce wtórne na sadzonki roślin.

REGULAMIN akcji Drzewko za surowce 2022kliknij w link, aby pobrać

Spółka ZGO Aquarium wspólnie z Urzędem Miasta Rawa Mazowiecka uruchamia po raz drugi akcję pn. „Drzewko za surowce”, dla gmin współpracujących z ZGO Pukinin w zakresie PSZOK.

Już wkrótce mieszkańcy Miasta Rawa Mazowiecka, Gminy Rawa Mazowiecka, Gminy Regnów i Gminy Kowiesy będą mieli okazję do wzbogacenia własnego ogrodu o efektowną zieleń. Przedsięwzięcie ma na celu propagowanie selektywnej zbiórki surowców wtórnych (papier, plastik, opakowania szklane, puszki aluminiowe, zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny).

W trakcie akcji, którą zaplanowano w dniach 22-24.09.2022r. w Punkcie Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych „PSZOK” Pukinin nr 140, 96-200 Rawa Mazowiecka (składowisko odpadów w Pukininie – dojazd z Rawy Mazowieckiej w kierunku Białej Rawskiej, DW 725) mieszkańcy będą mogli wymienić w/w surowce wtórne na sadzonki roślin.

Do rozdysponowania przewidziano około 500 sadzonek. Rośliny będą wydawane do wyczerpania asortymentu. Obowiązuje limit do 2 roślin dla jednej osoby przy spełnieniu określonych wymogów. Szczegóły w regulaminie umieszczonym na stronie internetowej www.zgoaquarium.pl.

Organizatorzy zachęcają by do akcji włączyło się, jak najwięcej osób. Propagujmy selektywną zbiórkę i budowanie w okolicy zielonych enklaw, aby żyło nam się wszystkim lepiej i zdrowiej. Zapraszamy do PSZOK!

Sprawne i szybkie wysyłanie przesyłek dzięki usługom oferowanym przez InPost

Znajdź nas na KochamRawePLZobacz profil
Podziel się

About the author