Categories Powiat Rawski

Sprawne i szybkie wysyłanie przesyłek dzięki usługom oferowanym przez InPost

Chcesz szybko i bez problemów wysyłać paczki? Oszczędzaj swój czas wysyłając przesyłki poprzez Paczkomat. Nie musisz stać w kolejkach, ani nawet naklejać etykiety na paczce. Wszystkie czynności związane z wysyłką wykonasz w aplikacji InPost Mobile lub na stronie www.

Polacy coraz chętniej dokonują zakupów online z dostawą do Paczkomat. Wysyłanie i odbieranie pozawala zarówno wysyłającemu jak i odbierającemu przesyłkę przede wszystkim zaoszczędzić czas. Nie trzeba stać w kolejce, a paczkę można nadać i odebrać w dowolnym urządzeniu i o dogodnej porze – również wieczorem i w weekendy.

Dzięki aplikacji InPost Mobile możesz nadawać przesyłki nawet bez naklejania na paczce etykiety. Korzystając z opcji „Szybkie Nadanie” https://inpost.pl/SzybkieNadania/ nie musisz nawet zakładać konta, a „Menager Paczek” pozwoli w łatwy sposób zarządzać Ci przesyłkami.

Jak sprawnie wysyłać przesyłki? Sprawdź na stronie InPost: https://inpost.pl/wysylam

Skorzystaj z aplikacji InPost Mobile, aby nadać przesyłkę

Korzystając z aplikacji InPost Mobile bez problemów nadasz paczkę i to bez konieczności drukowania i naklejania na niej etykiety adresowej.

Jak to zrobić?

Najpierw pobierz na swój telefon aplikację InPost Mobile. W aplikacji wybierz ikonę nadania. Kolejne etapy są już niezwykle intuicyjne, a aplikacja szybko przeprowadzi Cię przez kolejne etapy.

Wybierasz rozmiar paczki oraz metodę doręczenia. Paczka może zostać wysłana z automatu do automatu, albo z automatu bezpośrednio do domu odbiorcy. W obu przypadkach musisz wprowadzić dane odbiorcy i nadawcy.

Ostatni krok to płatność za przesyłkę, która wykonasz używając dogodnej dla siebie formy płatności.

Po wykonaniu tych czynności przesyłka pojawi się na liście w aplikacji, w jej opisie znajdziemy również kod QR. Dzięki niemu możesz umieścić przesyłkę w automacie Paczkomat.

Aplikacja InPost Mobile pozwoli Ci również na śledzenie przesyłki. Otrzymasz powiadomienia gdy maczka zostanie wyjęta przez kuriera z urządzenia, gdy ruszy w drogę i gdy dotrze pod wskazany adres.

Usługa „Szybkie Nadanie”

Aby sprawdzić jak działa ta usługa, wystarczy, że wejdziesz na stronę inpost.pl/SzybkieNadania/

Usługa „Szybkie Nadanie” pozwala na nadawanie przesyłek w dowolnym automacie Paczkomat lub PaczkoPunkcie, o dowolnej porze. Nie musisz zakładać konta, ani posiadać aplikacji InPost Mobile.

Na stronę inpost.pl/SzybkieNadania/ podajesz dane odbiorcy i nadawcy przesyłki, następnie opłacasz przesyłkę i wydrukujesz etykietę adresową.

Sam wybierasz Paczkomat, z którego chcesz nadać przesyłkę i umieszczasz paczkę w urządzeniu. Twoja paczka jest już gotowa, aby wyruszyć w drogę.

Za pomocą “Manager Paczek”

Jeśli prowadzisz firmę i wysyłasz wiele przesyłek, to na pewno cały proces zarządzania przesyłkami ułatwi Ci platforma “Manager Paczek”.

W jednym miejscu znajdziesz wszystkie informacje dotyczące przesyłek, które nadajesz.

Załóż bezpłatne konto na stronie https://manager.paczkomaty.pl/auth/login Na Twoją skrzynkę mailową zostanie przysłany link aktywacyjny. Po aktywacji konta będziesz mógł bez przeszkód nadawać przesyłki.

Procedura wysyłania paczek jest prosta i podobna do opisanych powyżej metod nadawania przesyłek.

Wystarczy podać dane adresata, określamy wielkość przesyłki i wygenerować etykietę, a także wybrać Paczkomat. Twoje paczki są już gotowe do wysłania.

*Artykuł sponsorowany

Znajdź nas na KochamRawePLZobacz profil
Podziel się

About the author