Ogłoszenia Rawa gazeta Głos Rawy kocham Rawę
Categories Miasto

Ekshibicjonista zatrzymany. Mężczyzna obnażał się przy ul. Krakowskiej w Rawie

Rawscy kryminalni zatrzymali 30-latka, który obnażał się na ulicy. Mundurowi znaleźli przy nim torebkę z suszem roślinnym, szybko okazało się, że to nie wszystko. Podczas przeszukania mieszkania policjanci zabezpieczyli jeszcze kilka torebek. 30–latkowi grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

WEŹ UDZIAŁ W GŁOSOWANIU! Wybierz Najpopularniejszego Sportowca Powiatu Rawskiego. KLIKNIJ i poznaj nazwiska>>>

29 lutego 2020 roku w godzinach wieczornych dyżurny komendy w Rawie Mazowieckiej otrzymał zgłoszenie o mężczyźnie, który obnażał się przed lokalem gastronomicznym.

Wśród gości były między innymi również trzy dziewczynki w wieku 11 i 12 lat.

Wszystko działo się przy ulicy Krakowskiej w Rawie Mazowieckiej.

Jedna z dziewczynek o zajściu powiadomiła służby, opisując wygląd mężczyzny.

Kilka minut po zgłoszeniu podejrzewany został zatrzymany przez kryminalnych. W chwili zatrzymania mężczyzna był nietrzeźwy, miał ponad dwa promile alkoholu w organizmie. Zatrzymany tłumaczył, że nie obnażał się tylko chciał załatwić potrzebę fizjologiczną.

Przy mężczyźnie policjanci znaleźli torebkę z suszem roślinnym. Podczas przeszukania jego mieszkania policjanci zabezpieczyli jeszcze kilka torebek marihuaną.

30–letni rawianin posiadał łącznie 14 gramów suszu roślinnego. Mężczyzna noc spędził w policyjnym areszcie. Usłyszał już zarzuty i grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Źródło: KWP w Łodzi.

Znajdź nas na KochamRawePLZobacz profil
Podziel się

About the author