Categories Miasto

Gdzie można kupić książkę z opowiadaniami „Tajemnicza Ziemia Rawska”?

Książka „Tajemnicza Ziemia Rawska” to zbiór najciekawszych opowiadań, które wpłynęły na konkurs literacki zorganizowany przez serwis www.KochamRawe.pl i gazetę „KochamRawe.pl – magazyn opinii”. Książka w wersji drukowanej jak i ebooka już jest dostępna w części księgarń internetowych.

Zobacz wyniki konkursu literackiego na opowiadanie o Rawie i Ziemi Rawskiej>>>

W książce „Tajemnicza Ziemia Rawska” znajduje się 17 opowiadań, których autorami są: Amelia Brzozowska, Natalia Budek, Zofia Demianiuk, Mirosław Iskierka, Julita Jakubowska, Julia Jóźwiak, Jakub Łodej, Maciej Łysoniewski, Marta Malinowska, Natalia Nowak, Halina Patrzyk, Piotr Stankiewicz, Rafał Szewczyk, Monika Wieprzkowicz, Hanna Winnicka, Antonina Wołk, Antonina Zawadzka.

Każdy z autorów może odebrać jeden egzemplarz autorski książki w biurze KochamRawe.pl (Biuro Kredytowe) w Rawie Mazowieckiej przy ul. Warszawskiej 6 (czynne od pon. do pt.).

W biurze można też kupić książkę. Fabuła każdego z opowiadań osadzona jest na Ziemi Rawskiej, zarówno we współczesności jak i w minionych wiekach.

Książka, zarówno w formie drukowanej jak i ebooga, sukcesywnie trafia do kolejnych księgarń w kraju. Już w tej chwili można ją kupić w kilku księgarniach.

Drukowaną książkę “Tajemnicza Ziemia Rawska” kupisz w:

Bonito.pl

Aros.pl

TaniaKsiazka.pl

Gandalf.com.pl

Profit24.pl

Merlin.pl

Czytam.pl

niePrzeczytane.pl

Ebooka można kupić:

Virtualo.pl

Woblink.pl

Ksiegarnia.pwn.pl

Legimi.pl

Ibuk.pl

Sukcesywnie książka będzie pojawiać się w kolejnych, popularnych, księgarniach internetowych.

To jedna z niewielu książek o Rawie i Ziemi Rawskiej dostępnych w ogólnopolskich księgarniach. Książka “Tajemnicza Ziemia Rawska” promuje naszą “małą ojczyznę” i autorów pochodzących z naszej ziemi.

Zobacz zdjęcia z wręczenia nagród w konkursie literackim. Poznaj autorów najlepszych opowiadań>>>

Znajdź nas na KochamRawePLZobacz profil
Podziel się

About the author