Ogłoszenia Rawa gazeta Głos Rawy kocham Rawę
Categories Miasto

Głosujemy na Rawę! Rawa w finale Konkursu “Modernizacja Roku & Budowa XXI w.”

Do 27 września (codziennie) każdy z nas może oddać online głos na Rawę Mazowiecką, która znalazła się w finale Ogólnopolskiego Konkursu “Modernizacja Roku & Budowa XXI w.”

Potrzebna jest pomoc mieszkańców Rawy, aby zdobyć tytuł “Modernizacji Roku”. Rozpoczęło się głosowanie na najpopularniejsze budowy i modernizacje w Polsce, w tym na naszą Rewitalizację Miasta Rawa Mazowiecka.

Głosowanie potrwa do 27 września 2023 roku, a finałowa Gala odbędzie się na Zamku Królewskim w Warszawie, gdzie poznamy zwycięzców.

Chcemy pokazać, że nasze miasto jest wyjątkowe i zasługuje na uznanie! Dlatego prosimy Was o wsparcie i oddawanie swoich głosów na naszą rewitalizację. Każdy głos się liczy!

Jak to zrobić? To proste! Kliknijcie w poniższy link i zagłosujcie na naszą rewitalizację raz dziennie – link do głosowania KLIKNIJ I PRZEJDŹ DO STRONY DO GŁOSOWANIA

Trzymajcie za nas kciuki i już od dzisiaj głosujcie! Razem możemy osiągnąć wielkie rzeczy i sprawić, że Rawa Mazowiecka będzie jeszcze piękniejsza i nowocześniejsza!

Pożyczka na cudze dane

Znajdź nas na KochamRawePLZobacz profil
Podziel się

About the author