Categories Miasto

Jakie gwiazdy i atrakcje czekają na nas w Dni Rawy Mazowieckiej 2019?

8-9 czerwca odbędzie się święto miasta. Po raz kolejny czeka nas moc wyjątkowych atrakcji.

Od godz. 15 w sobotę 8 czerwca otworzymy Strefę Relaksu – krainę zabawy, gier, baśniowych i kosmicznych przygód. Dzieci i młodzież zostaną wciągnięci w świat eko-gier, megaklocków i konkursów. Dziećmi zaopiekują się utalentowani animatorzy i zaproszą do zabaw, które do tej pory może znaliśmy ze słyszenia? Bądźcie czujni, ponieważ czyhać na was będą szczudlarze i inni bohaterowie – klauni, piraci etc.

Przeczytaj cały program Dni Rawy Mazowieckiej 2019>>>

Punktualnie o godz. 17 oficjalnie otworzymy obchody święta miasta. Wtedy też na teren zamkowy wjedzie polsko-węgierska parada motocyklowa. Na scenie zaś pojawią się rodzime gwiazdy, najpierw usłyszymy heavy metalową kapelę The Devils Thorn, po nich zaś zaprezentują się znani i lubiani Qumple. Zbliżający się wieczór będzie również zapowiedzią wielkich emocji. Rockowy klimat utrzyma się nad zamkowym dziedzińcem także dzięki kapeli Antyradio.

Rockowe przeboje porwą wszystkich uczestników zabawy w ramiona kultowego zespołu Brathanki, będącego pierwszą gwiazdą tego wyjątkowego wieczoru. Ich występ zwieńczony zostanie zapierającym pokazem sztucznych ogni. Po nim na scenie pojawi się artysta posiadający jeden z najlepszych męskich wokalów – Łukasz Zagrobelny. I gdy ostatnia tego wieczory gwiazda zacznie blednąć na scenie, wszyscy ci, którzy nadal zechcą się bawić powita utalentowany DJ. Pierwszy dzień święta miasta zakończymy więc dyskoteką pod gwiazdami.

Łukasz Zagrobelny, fot. Wojciech Biały
Łukasz Zagrobelny, fot. Wojciech Biały

W niedzielę 9 czerwca czeka nas kolejna uczta złożona z licznych atrakcji, koncertów, pokazów sportowych.

Wielbiciele motocyklowych akrobacji nie odmówią sobie zapewne przyjemności podziwiania znakomitych gwiazd światowego formatu w tej dyscyplinie sportu, bo znów przyjadą do nas najlepsi! Po raz kolejny będziemy podziwiać odwagę stunterów, którzy przygotowali dla nas niesamowitą motocyklową choreografię. Stunt światowej klasy, stunt po japońsku, stunt w duecie, stunt na harleyu niech będą zachętą do przybycia na targowisko „Rawiak” o godz. 11.

Od godz. 14 na zamku znów ożyje scena, a na niej zaprezentują się uczniowie naszych szkół, przedszkoli oraz ci, którzy uczęszczają na zajęcia do Miejskiego Dom Kultury.

Tuż po tym sympatycznym show swój aktorski talent zaprezentują aktorzy z interaktywnego Teatru TAK i przedstawią opowieść pt. „O pchle, co manier nie miała”. A po teatralnej przygodzie na scenie znów zacznie się koncertowe szaleństwo – swoją moc odpali najpierw młodzieżowy band Felivers, następnie zespół Tajm opowie nam o swoim muzycznym świecie za pomocą potężnej dawki hitów rockowo-bluesowych.

I w końcu w świetle świątecznych jupiterów pojawią Papa D. – nieśmiertelni i przebojowi – porwą rawską publiczność w objęcia wspomnień, starych przebojów, które niegdyś nuciła cała Polska, zapewne usłyszymy je w nowych aranżach, w każdym razie będzie to istny „Ocean wspomnień”.

Oto świąteczny rozkład jazdy Dni Rawy Mazowieckiej. Przybądźmy tłumnie, by cieszyć się tym wyjątkowym czasem. To już wkrótce – 8 i 9 czerwca.

Znajdź nas na KochamRawePLZobacz profil
Podziel się

About the author