Categories Powiat

Kilogram amfetaminy w samochodzie mieszkańca powiatu rawskiego

Ponad kilogram amfetaminy zabezpieczyli kryminalni z rawskiej komendy podczas ostatnich działań ukierunkowanych na zwalczanie przestępczości narkotykowej. Policjanci zatrzymali 40-latka, który w aucie przewoził nielegalną substancje. Sąd zastosował wobec mieszkańca powiatu rawskiego 3-miesięczny areszt.

Kryminalni z Rawy Mazowieckiej już po raz kolejny prowadzili działania ukierunkowane na zwalczanie przestępczości narkotykowej. Długie godziny pracy i doskonałe rozpoznanie w środowisku przestępczym ze strony policjantów dało rezultaty.

9 maja 2023 roku po godzinie 12.00 na drodze ekspresowej S-8 w Julianowie, funkcjonariusze z rawskiej komendy zatrzymali kierującego samochodem kia ceed.

W trakcie przeszukania auta operacyjni znaleźli, worek foliowy z białą substancją.

Tester wykazał, że to amfetamina. Mieszkaniec powiatu rawskiego został zatrzymany i przewieziony do komendy. Kryminalni zabezpieczyli łącznie ponad kilogram amfetaminy.

Dzięki determinacji i wiedzy funkcjonariuszy udało się przechwycić znaczną ilość niebezpiecznej substancji, która mogłaby wpłynąć na życie i zdrowie wielu osób.

Za to przestępstwo grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności. Na wniosek prokuratora sąd zastosował wobec mieszkańca powiatu rawskiego areszt na okres 3 miesięcy.

Źródło: mł. asp. Agata Krawczyk

REKLAMA
Znajdź nas na KochamRawePLZobacz profil
Podziel się

About the author