Categories Powiat

Przedłużamy termin konkursu „Moje wielkie – lub całkiem małe – rawskie wakacje” do końca lipca

Redakcja gazety „Kochamrawe.pl – magazyn opinii” ogłasza konkurs dla dzieci z nagrodami pod hasłem „Moje wielkie – lub całkiem małe – rawskie wakacje”.

Wystarczy do naszej redakcji, na mail: biuro@kochamrawe.pl przesłać zdjęcie dziecka pokazujące jak spędza wakacje oraz załączyć 2-3 zdaniowy opis wakacji, a także podać imię i nazwisko dziecka/dzieci znajdującego się na fotografii oraz imię, nazwisko i nr tel. osoby zgłaszającej (rodzica/prawnego opiekuna).

Zgłoszenia na konkurs należy przesyłać na powyższy adres email między 1 a 31 lipca 2020 roku.

Przedłużamy termin zgłaszania prac do końca lipca 2020 roku!

Jeden uczestnik może przysłać jedno zdjęcie – własnego autorstwa.

Czekamy na zdjęcia, przedstawiające dzieci, korzystający z wakacyjnego wypoczynku, w wieku od 1 roku do końca szkoły podstawowej. Uczestnicy konkursu muszą pochodzić z Rawy lub terenu powiatu rawskiego – ale zdjęcia mogą być wykonane w dowolnym miejscu w Polsce lub na świcie – ważne, aby podczas tegorocznych wakacji.

Najciekawsze zdjęcia nagrodzimy upominkami – niespodziankami, opublikujemy je na www.KochamRawe.pl, w naszych mediach społecznościowych i w sierpniowym wydaniu gazety „KochamRawe.pl – magazyn opinii”.

Szczegółowy regulamin naszego konkursu znajduje się poniżej.

Zapraszamy do zabawy. Pokażcie jak rodzinnie lub jak Wasze dzieci, spędzają tegoroczne wakacje – nieco inne od tych, które znaliśmy dotychczas!

Regulamin Konkursu Moje wielkie lub całkiem małe rawskie wakacje KochamRawepl

 

Znajdź nas na KochamRawePLZobacz profil
Podziel się

About the author