ubezpieczenia Rawa Mazowiecka
Categories Miasto

Wanda idzie na operację oka. Nie będzie mogła się opiekować Mirkiem. Potrzebne są pieniądze

Wanda od lat opiekuje się swoim bratem Mirkiem. Teraz idzie ona na operacje oka i przez miesiąc nie będzie się mogła opiekować bratem. Oboje trafią na ten czas do ośrodka w Ossowicach. Potrzebne są pieniądze, aby opłacić ich pobyt. Pieniądze można wpłacać na konto, lub w najbliższą niedzielę, podczas zbiórki pod kaplicą na “Sójczym”.

Mirosław Ferensztajn mieszka razem z siostrą Wanda w Rawie Mazowieckiej. Ma 57 lat. Choruje na czterokończynowe dziecięce porażenie mózgowe. Potrzebuje całodobowej opieki. Taka opiekę zapewnia mu od lat jego starsza siostra Wanda.

Wanda ma zaćmę starczą na obu oczach. 6 lipca idzie na operacje prawego oka.

Po operacji przez miesiąc czasu nie będzie mogła dźwigać ani schylać się. Ze względu na konieczność opieki nad Mirkiem również w nocy, rodzeństwo zostanie umieszczone na miesiąc czasu w specjalistycznym ośrodku w Ossowicach k. Rawy Mazowieckiej.

Koszt miesięcznego pobytu dla Mirka i Wandy wynosi 6600 zł (nocleg, wyżywienie, opieka lekarza, pielęgniarki, rehabilitacja). Udało się już zgromadzić niemal połowę potrzebnej kwoty. Brakuje jeszcze ponad 3 tys. zł.

Ofiary można wpłacać na konto Wandy:
Bank Credit Agricole
72 1940 1076 4678 1526 0000 0000.

 

Znajdź nas na KochamRawePLZobacz profil
Podziel się

About the author