Categories Miasto

Konkurs plastyczny „BEZPIECZNE WAKACJE”. Prace można zgłaszać do 20 czerwca

 Weź udział w konkursie plastycznym “Bezpieczne wakacje”. Uczestnicy konkursu mają stworzyć plakat oraz umieścić na nim hasło promujące BEZPIECZNE WAKACJE. Szczegóły pod plakatem.

Miejska Biblioteka Publiczna wspólnie z Komendą Powiatową Policji w Rawie Mazowieckiej serdecznie zapraszają do udziału w konkursie plastycznym „BEZPIECZNE WAKACJE”.

Konkurs adresowany jest do przedszkolaków i uczniów klas 0-VIII szkół podstawowych z terenu Rawy Mazowieckiej. Ma na celu promowanie bezpieczeństwa w czasie podróży oraz wypoczynku w okresie wakacyjnym.

Honorowy patronat nad konkursem sprawuje Piotr Irla – burmistrz Rawy Mazowieckiej.

Konkurs polega na stworzeniu plakatu oraz wymyśleniu hasła, które zostanie na nim umieszczone. Praca ma promować BEZPIECZNE WAKACJE. Format i technika – dowolne. Najważniejsze, aby podkreślony został temat przewodni konkursu, a praca została własnoręcznie wykonana przez uczestnika.

Ważne: autorzy oceniani będą indywidualnie – jedna osoba może zgłosić tylko jedną pracę.

Na prace czekamy do 20 czerwca 2022 r.

Możecie:

dostarczyć je osobiście do siedziby MBP Oddział dla Dzieci mieszczącej się przy ul. Piłsudskiego 9 w Rawie Mazowieckiej,

zostawić je w sekretariacie swojej placówki – organizatorzy osobiście odbiorą je po upłynięciu terminu przyjmowania prac.

Autorzy najciekawszych, zdaniem powołanej przez organizatorów komisji, prac – zostaną nagrodzeni. Wszystkie prace przechodzą na własność organizatora. Zaprezentujemy je na pokonkursowej wystawie.

Głównym celem konkursu jest promowanie bezpiecznych form letniego wypoczynku. Udział w konkursie to ciekawa forma edukacji z zakresu bezpieczeństwa w ruchu drogowym, kształtowania prawidłowych postaw i zachowania dzieci na drodze, w domu i na letniskach, w czasie podróży.

Serwis KochamRawe.pl jest patronem medialnym tego konkursu.

Znajdź nas na KochamRawePLZobacz profil
Podziel się

About the author