Categories Miasto

Konkurs wokalny on-line pamięci Krzysztofa Krawczyka

Konkurs wokalny on-line pamięci Krzysztofa Krawczyka kocham Rawę

Miejski Dom Kultury w Rawie Mazowieckiej zaprasza solistów i zespoły wokalne z całego kraju do udziału w konkursie wokalnym “Parostatkiem w piękny rejs…”. Zadanie polega na wykonaniu dowolnej piosenki z repertuaru Krzysztofa Krawczyka. Nagrania można zgłaszać do 25 kwietnia 2021 r.

Konkurs skierowany jest do SOLISTÓW i ZESPOŁÓW WOKALNYCH z terenu całego kraju. Zadanie polega na wykonaniu dowolnej piosenki z repertuaru Krzysztofa Krawczyka. Ze względu na obowiązujące wciąż obostrzenia, konkurs przeprowadzimy drogą on-line.

Do 25 kwietnia 2021 r. (do godz. 24:00) należy plik z zapisem audio-video wrzucić na dowolną platformę w sieci i drogą mailową pisząc na adres mdkrawa@interia.pl – przesłać wyłącznie LINK, który pozwoli nam obejrzeć i ściągnąć nagranie.

Wyniki konkursu zostaną ogłoszone do końca kwietnia 2021 r.

Szczegółowy regulamin, a także obowiązkową kartę zgłoszenia znajdziecie na www.mdkrawa.pl

Legendarny artysta polskiej sceny muzycznej, uwielbiany przez kolejne pokolenia słuchaczy. Repertuar “polskiego Elvisa” jest ogromny, niemal każdy jego utwór to wielki przebój. Dlatego organizatorzy nie narzucają uczestnikom konkretnego utworu, z którym będziecie musieli się zmierzyć – możecie wybrać ten, który jest Wam szczególnie bliski lub najlepiej odpowiada Waszym warunkom głosowym.

Znajdź nas na KochamRawePLZobacz profil
Podziel się

About the author