Categories Powiat

Paprotnia: Miał prawie 3,5 promila alkoholu w organizmie. Jechał bez uprawnień

Paprotnia Miał prawie 3,5 promila alkoholu w organizmie kochamrawe

Jechał fiatem seicento mając prawie 3,5 promila alkoholu w organizmie. Policjanci sprawdzili, że 28-latek w ogóle nie posiada prawa jazdy, a samochód nie ma aktualnych badań technicznych. Mieszkańcowi powiatu rawskiego grozić do 2 lat pozbawienia wolności.

NASZA AKCJA: Szukamy starych zdjęć Rawy Mazowieckiej. Masz stare zdjęcia? Pokaż je innym mieszkańcom Rawy. Przeczytaj tutaj>>>

Przed sądem odpowie mężczyzna, którego policjanci z rawskiej komendy zatrzymali do kontroli drogowej. 28-latek jechał fiatem seicento mając prawie 3,5 promila alkoholu w organizmie.

Funkcjonariusze sprawdzili, że mieszkaniec powiatu rawskiego nie ma również uprawnień do kierowania autem. Teraz za popełnione przestępstwo może mu grozić kara nawet do 2 lat pozbawienia wolności.

Policjanci ruchu drogowego zatrzymali do kontroli drogowej kierowcę fiata, 14 kwietnia 2021 roku przed 19.00 w Paprotni.

Zaparowane szyby samochodu przykuły uwagę mundurowych. Funkcjonariusze od razu wyczuli od mężczyzny silny zapach alkoholu.

Podczas sprawdzania stanu trzeźwości okazało się, że mieszkaniec powiatu rawskiego jest nietrzeźwy. Badanie wykazało prawie 3,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

Policjanci sprawdzili również, że 28-latek w ogóle nie posiada prawa jazdy, a samochód nie ma aktualnych badań technicznych.

Auto zostało odholowane. Za kierowanie w stanie nietrzeźwości grozi kara nawet 2 lat pozbawienia wolności.

Źródło: KPP w Rawie

Znajdź nas na KochamRawePLZobacz profil
Podziel się

About the author