Categories Miasto

Książka ze zdjęciami z zakończenia Oktawy Bożego Ciała i dywanu kwiatowego w Rawie

W sprzedaży jest już publikacja pt. „Zakończenie Oktawy Bożego Ciała. Dywan kwiatowy w Rawie Mazowieckiej 2020”. Kupisz ją w biurze KochamRawe.pl przy ul. Warszawskiej 6.

Publikację możemy też do Ciebie wysłać pocztą. Zadzwoń do nas lub napisz, aby dowiedzieć się jak złożyć zamówienie: tel. 503 021 483, biuro@kochamrawe.pl

Promocyjna cena 10 zł za publikację obowiązuje tylko do końca 2020 roku – tylko w Biurze KochamRawe.pl (w przypadku wysyłki należy doliczyć koszty wysyłki).

W tej wyjątkowej publikacji książkowej znajdziecie m.in.:

Historię usypywania dywanu kwiatowego w „małym kościółku” oo. Pasjonistów w Rawie Mazowieckiej.

Archiwalne zdjęcia – począwszy od pierwszego dywanu usypanego w Rawie w 1938 roku, aż po czasy współczesne, oczywiście ze zdjęciami dywanu i tegorocznej procesji.

Słowo wstępne napisał ojciec Wojciech Adamczewski, przeor rawskiej wspólnoty pasjonistów i proboszcz rawskiej parafii.

Swoimi refleksjami, na temat pięknej tradycji usypywania w Rawie dywanu kwiatowego, podzielił się też o. Łukasz Andrzejewski, przełożony prowincjalny pasjonistów, który podczas tegorocznego zakończenia Oktawy Bożego Ciała w Rawie przewodniczył uroczystej mszy św. wieczornej i wygłosił homilię.

Na końcu publikacji znajdziecie historię pasjonistów w Rawie Mazowieckiej.

Publikację kupisz w Biurze Ogłoszeń KochamRawe.pl przy ul. Warszawskiej 6 czynnym od poniedziałku do piątku w godz. 10-15. Tel. 507 72 98 01 lub 503 021 483. O publikację pytaj również u oo. Pasjonistów.

Jest to prawdopodobnie pierwsza publikacja książkowa poświęcona w całości tradycji usypywania dywanu z kwiatów w Rawie Mazowieckiej.

Znajdź nas na KochamRawePLZobacz profil
Podziel się

About the author