Categories Miasto

Kto zagra na Dniach Rawy 2020?

Jesteśmy po pierwszym etapie głosowania na gwiazdę Dni Rawy 2020. W dniach od 2 do 15 września mieszkańcy mailowo przesyłali propozycje ulubionych artystów, których chcieliby posłuchać w Rawie Mazowieckiej. Prawidłowo oddanych głosów było 67. Rawianie wysyłali również propozycje wykonawców jako komentarze na fb. Te propozycje także wzięliśmy pod uwagę przy tworzeniu listy wykonawców do drugiego etapu głosowania – ankiety, w której będziecie oddawać głos na konkretną gwiazdę Dni Rawy.

Zapraszamy do wysłuchania rozmowy z Arturem Piotrowskim, wiceburmistrzem Rawy Mazowieckiej>>>

Głosować można tylko wypełniając ankietę. I tutaj mamy kilka możliwości:

1/ możemy wypełnić ankietę na stronie miasta rawamazowiecka.pl wchodząc na baner Gwiazda Dni Rawy 2020 – ankieta,

2/ składając ankietę w wersji papierowej w Urzędzie Miasta lub Miejskim Domu Kultury (będą one dostępne do wypełnienia przy wejściach do tych instytucji) do specjalnie przygotowanych urn,

3/ wycinając papierową wersję ankiety w „Głosie Rawy i Okolicy” lub wydaniu bezpłatnej gazety „KochamRawe.pl – magazyn opinii” i przesłać na adres Urzędu Miasta, Pl. Piłsudskiego 5, 96-200 Rawa Mazowiecka z dopiskiem na kopercie Dni Rawy 2020 – ankieta lub wrzucić do urny z ankietami w Urzędzie Miasta lub MDK. Uwaga! Głosy oddane jako komentarze na fb lub niezgodnie z powyższymi wytycznymi nie będą brane pod uwagę.

A głosować można na jednego bądź dwóch z piętnastu wykonawców: AKCENT, BAD BOYS BLUE, BLUE CAFE, BOYS, ENEJ, EWA FARNA, GRUBSON, SYLWIA GRZESZCZAK, IRA, BARTEK KASZUBA, DAWID KWIATKOWSKI, EWELINA LISOWSKA, LUXTORPEDA, PIERSI, DAWID PODSIADŁO.

Drugi etap głosowania przeprowadzamy już od 20 września do 4 października.

O wynikach głosowania poinformujemy Państwa niezwłocznie po podsumowaniu wyników. Przypominamy również, że wybór gwiazdy Dni Rawy 2020 nastąpi po sprawdzeniu dostępności zespołów oraz ich oczekiwań finansowych.

Serdecznie dziękujemy za udział w naszej sondzie i liczymy na Państwa liczny udział w drugim etapie. Wybierzmy razem GWIAZDĘ Dni Rawy 2020.

*Materiał powstał przy współpracy z Urzędem Miasta Rawa Mazowiecka.

Znajdź nas na KochamRawePLZobacz profil
Podziel się

About the author