Categories Miasto Rawa Mazowiecka

Marcel Błaszczyk na podium II Grand Prix Polski Kadetów w tenisie stołowym

W dniach 10-12 grudnia w Zielonej Górze rozegrano II Grand Prix Polski Kadetek/ów w tenisie stołowym. W turnieju tym rawski klub reprezentowali: Laura Wille, Juliusz Wille oraz Marcel Błaszczyk.

Najlepiej spośród podopiecznych rawskiego klubu zaprezentował się Marcel Błaszczyk, który od początku tego turnieju radził sobie bardzo dobrze, wygrywając mecz za meczem podczas tych zawodów. Dopiero w grze półfinałowej nasz zawodnik musiał uznać wyższość Aleksa Pakuły z klubu sportowego Bogoria Grodzisk Mazowiecki i tym samym nasz zawodnik stanął na najniższym stopniu podium.

Jeżeli chodzi o pozostałe osoby z rawskiego klubu, to wypadły nieco słabiej niż Marcel.

Julek Wille swoje zmagania rozpoczął już w piątek od eliminacji. Tam udało mu się przebrnąć przez cały turniej zwycięsko, co pozwoliło mu uzyskać awans do sobotnich zmagań.

W sobotnim turnieju nasz zawodnik w rozgrywkach grupowych na 3 rozegrane spotkania odniósł tylko jedno zwycięstwo, co ostatecznie pozwoliło mu uzyskać 3 lokatę. Nasz zawodnik został sklasyfikowany na miejscach 33-48.

Siostra Julka Laura swój turniej rozpoczęła w sobotę. Niestety w rozgrywkach grupowych pomimo dobrej gry nie udało jej się odnieść żadnego zwycięstwa i tym samym została ona sklasyfikowana na miejscach 57-64.

UBEZPIECZENIA tel. 507 72 98 01 Dorota Bakalarska.           (reklama)
Znajdź nas na KochamRawePLZobacz profil
Podziel się

About the author