Categories Miasto

Mieszkaniec Rawy Mazowieckiej zatrzymany pod zarzutem nielegalnego uprawiania marihuany

W domu 36-latniego mieszkańca Rawy Mazowieckiej kryminalni zabezpieczyli aparaturę służącą do uprawy konopi, prawie 300 gramów suszu oraz 4 rosnące rośliny konopi.

Funkcjonariusze z Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi przy współpracy z policjantami z komendy w Rawie zlikwidowali uprawę konopi. W trakcie akcji zabezpieczyli sprzęt i prawie 300 gramów suszu. 36-letni plantator usłyszał już zarzuty posiadania narkotyków oraz ich produkcji. Prokurator zastosował wobec mężczyzny dozór policyjny.

23 marca 2021 roku policjanci z Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi wraz z rawskimi kryminalnymi na podstawie analizy zebranych dowodów przeszukali jedną z posesji na terenie Rawy Mazowieckiej.

Według informacji miała się tam znajdować domowa uprawa konopi. W trakcie przeszukania pomieszczeń zajmowanych przez 36-latka, kryminalni zabezpieczyli aparaturę służącą do uprawy konopi oraz prawie 300 gramów suszu.

W szafie ubraniowej znaleźli 4 rosnące rośliny konopi, listwę ze specjalnym oświetleniem oraz inne urządzenia służące do nielegalnego wytwarzania środków odurzających.

Mężczyzna został zatrzymany.

Na podstawie zabezpieczonych dowodów usłyszał zarzuty posiadania narkotyków i ich produkcji.

Wobec mieszkańca Rawy prokurator zastosował dozór policyjny. Za popełnione przestępstwa grozi mu kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Źródło: KPP w Rawie Mazowieckiej

Znajdź nas na KochamRawePLZobacz profil
Podziel się

About the author