Categories Miasto Rawa Mazowiecka

Mixer Regionalny w Rawie Mazowieckiej 7 września i koncert Kamila Bednarka

Mixer Regionalny to największa i otwarta dla wszystkich impreza promująca Województwo Łódzkie. Tegoroczna edycja jest wyjątkowa, ponieważ pokrywa się z obchodami jubileuszu 100-lecia utworzenia Województwa Łódzkiego. Z tej okazji impreza odbędzie się 7 września równolegle w trzech lokalizacjach – Rawie Mazowieckiej, Sieradzu i Łęczycy.

W Rawie Mazowieckiej przygotowywana jest duża strefa wystawiennicza, w której zaprezentują się przedstawiciele samorządów z regionu łódzkiego. Na zamku w Rawie nie zabraknie degustacji, animacji, pokazów. Na rawskich stoiskach już od godz. 12.00 spotkacie Państwo członków Braci Herbowej Ziemi Rawskiej, twórców rękodzieła ludowego, artystów. Zaproponujemy Państwu także gry planszowe, terenowe, pokazy sportowe, pokażemy ofertę sportowo – rekreacyjną naszego miasta, opowiemy o rewitalizacji Rawy.

Scena Mixera Regionalnego to przede wszystkim koncerty. W sposób szczególny zapraszamy na występy rawian – te już od godz. 16.00. Polecamy m.in. Rawa Talent Show z udziałem młodych wykonawców ze Społecznego Ogniska Muzycznego i dzieci z zespołu Wesołe Nutki. Rockowo-bluesowe hity zagra zespół Qumple. Wieczorem natomiast na scenie pojawią się gwiazdy: The Klenczon Experience (godz. 18:30) i KAMIL BEDNAREK (godz. 20) na Zamku.

Zaczynamy w południe 7 września – Zamek Książąt Mazowieckich.

Organizator wydarzenia – Województwo Łódzkie
Partner wydarzenia – Miasto Rawa Mazowiecka

Więcej informacji na www.mixer.lodzkie.pl oraz www.rawamazowiecka.pl

Poniżej rozmowa z Piotrem Irlą, burmistrzem Rawy Mazowieckiej o wydarzeniach, które w Rawie Mazowieckiej odbywać się będą w najbliższy weekend (7-8.09).

*Materiał powstał przy współpracy z Urzędem Miasta Rawa Mazowiecka.

Znajdź nas na KochamRawePLZobacz profil
Podziel się

About the author