Categories Miasto

Nowi dyrektorzy Szkoły Podstawowej nr 1 i Przedszkola „Tęczowa Jedyneczka”

Anna Rzadkiewicz dyrektor przedszkola Rawa kocham rawe

Już oficjalnie od 1 września Anna Rzadkiewicz będzie kierować Przedszkolem Miejskim nr 1, a Jarosław Wasiak Szkołą Podstawową nr 1 w Rawie Mazowieckiej. Burmistrz Piotr Irla wręczył nowym dyrektorom akty powołania na nowe stanowiska.


PROGRAM IMPREZY 700 lat Rawy Mazowieckiej 14-15 sierpnia TUTAJ>>>

Piotr Irla, burmistrz Rawy Mazowieckiej powołał na stanowisko dyrektora Przedszkola Miejskiego Nr 1 „Tęczowa Jedyneczka” Annę Rzadkiewicz, która wygrała konkurs ogłoszony na to stanowisko.

Nowa dyrektor była jedynym kandydatem, który zgłosił się do konkursu, a w jego trakcie przedstawiła koncepcję pracy przedszkola, która uzyskała akceptację komisji konkursowej. Anna Rzadkiewicz jest nauczycielem wychowania przedszkolnego z 17-letnim stażem pracy pedagogicznej i od początku swojej kariery zawodowej jest związana z Przedszkolem Miejskim Nr 1. Pani Anna Rzadkiewicz swoją funkcję będzie pełniła w okresie od 1 września 2021 r. do dnia 31 sierpnia 2026 r.

Pełniącym obowiązki dyrektora Szkoły Podstawowej Nr 1 im. Tadeusza Kościuszki został Jarosława Wasiaka.

Jarosław Wasiak i burmistrz Piotr Irla
Dyrektor SP1 Jarosław Wasiak i burmistrz Piotr Irla

Nauczyciel wychowania fizycznego w Szkole Podstawowej Nr 1 z 29-letnim stażem pracy pedagogicznej, jest także inicjatorem powstania i prezesem klubu lekkoatletycznego MLUKS „RAWA”. W trakcie procedury wyboru otrzymał pozytywne opinie rady pedagogicznej oraz Kuratorium Oświaty w Łodzi w sprawie powierzenia stanowiska. Swoją funkcję będzie sprawował na razie przez jeden rok szkolny, tj. od 1 września 2021 do 31 sierpnia 2022 r.

Po wielu latach na stanowiskach dyrektorów ze swoimi stanowiskami żegnają się: Teresa Majcher, która kierowała dotychczas Przedszkolem Miejskim Nr 1 „Tęczowa Jedyneczka” oraz Katarzyna Urbańska, dyrektor Szkoły Podstawowej Nr 1.

Nowym dyrektorom życzymy wielu sukcesów, a odchodzącym dobrego odpoczynku i samorealizacji.

Źródło: Urząd Miasta Rawa Mazowiecka

Znajdź nas na KochamRawePLZobacz profil
Podziel się

About the author