Categories Miasto Rawa Mazowiecka

Okradał firmę, w której pracował. Miał przy sobie amunicję i amfetaminę

34-latek zatrzymany w Rawie Mazowieckiej za kradzież sprzętu elektronicznego i akumulatorów z firmy, w której pracował. Policjanci odzyskali część skradzionego mienia. Dodatkowo mężczyzna posiadał przy sobie nielegalną amunicję i narkotyki. Grozi mu kara do 8 lat pozbawienia wolności.

Rawscy policjanci otrzymali informację o kradzieży narzędzi i urządzeń elektronicznych, elektrycznych i mechanicznych na szkodę jednej z rawskich firm.

25 lipca 2023 roku przed godziną 6.00 kryminalni zauważyli stojący w lesie przy ulicy Białej samochód, którym według posiadanych informacji mógł poruszać się sprawca kradzieży.

Kiedy policjanci podjechali pod zaparkowaną mazdę, mężczyzna siedzący wewnątrz auta zaczął nerwowo się zachowywać, próbował wysiadać. Na widok idących policjantów nie krył zdziwienia.

W bagażniku funkcjonariusze znaleźli plastikowe pojemniki z paliwem oraz akumulatory. Na terenie posesji, gdzie zamieszkiwał, była reszta skradzionych urządzeń.

Stróże prawa odzyskali blisko 80 sztuk różnych przedmiotów pochodzących z przestępstwa. W aucie mężczyzny policjanci znaleźli również amunicję bez wymaganego pozwolenia oraz amfetaminę. Śledczy przedstawili zatrzymanemu cztery zarzuty.

Mieszkańcowi powiatu rawskiego grozi kara do 8 lat pozbawienia wolności. Teraz o losie 34-latka zadecyduje sąd.

Źródło: asp. Agata Krawczyk – Policja Rawa Mazowiecka

REKLAMA
Znajdź nas na KochamRawePLZobacz profil
Podziel się

About the author