Categories Miasto

Oświetlenie boisk Mazovii. Płyta główna już oświetlona

rks mazovia oswietlona płyta główna kochamrawe boisko mazovii

Boiska klubu RKS Mazovia wreszcie doczekały się profesjonalnego oświetlenia. Płyta główna już jest oświetlona. Na dokończenie oświetlenia boiska treningowego klub zbiera pieniądze.

Wykonanie oświetlenia płyty głównego boiska RKS Mazovia przedłużało się. Na ostatnich sesjach rady miasta wiceburmistrz Rawy Mazowieckiej – Artur Piotrowski – informował, że przedłużający się czas realizacji zadania wynika przede wszystkim z problemów z dostępnością opraw do lamp, które mają oświetlać boisko. Wszystkiemu były winne przerwane łańcuchy dostaw.

Jednak jak informował gazetę „KochamRawe.pl – magazyn opinii” Bartosz Chinowski prezes Mazovii, oświetlenie zostało już wykonane. – Wykonawca postawił maszty z oświetleniem i wszystko działa – mówi prezes Chinowski.

Teraz w mediach społecznościowych Mazovia informuje, że prace ostatecznie zakończono, oświetlenie wyregulowano i całe boisko jest już równomiernie naświetlone.

Oświetlenie boiska głównego jest realizowane w ramach Budżetu Obywatelskiego Rawy Mazowieckiej.

Oświetlenie boiska treningowego

Trochę inaczej wygląda sytuacja na boisku treningowym. – Poza dwoma słupami z masztami, które zakupił klub i które już działają, pozyskaliśmy też pieniądze od kilku firm oraz ze „zrzutki” na zakup dwóch kolejnych słupów wraz z niezbędnymi naświetlaczami – wylicza prezes klubu RKS Mazovia w rozmowie z KochamRawe.pl.

Potrzebne są jeszcze dwa słupy z naświetlaczami. Klub wciąż prowadzi zbiórkę na ten cel: https://zrzutka.pl/mc5sja Prezes klubu ma nadzieję, że wiosną boisko treningowe przy zamku również zostanie w pełni oświetlone.

Znajdź nas na KochamRawePLZobacz profil
Podziel się

About the author