Categories Powiat

Plebiscyt na Najpopularniejszego Sportowca Powiatu Rawskiego 2019 roku [ZGŁOSZENIA KANDYDATÓW]

Redakcja portalu i gazety KochamRawe.pl zaprasza do udziału w Plebiscycie na Najpopularniejszego Sportowca Powiatu Rawskiego 2019 roku. Naszym celem jest wyróżnienie najlepszych, lokalnych sportowców, popularyzacja aktywności fizycznej, przestrzegania zasad fair-play oraz promocja zdrowego stylu życia. Sylwetki najlepszych sportowców opiszemy w specjalnej publikacji, którą przygotujemy na finał naszej zabawy.

Swoich faworytów do tytułu “Najpopularniejszy Sportowiec Powiatu Rawskiego 2019 roku” możecie zgłaszać już teraz, aż do 7 lutego 2020 roku wyłącznie mailowo na adres: biuro@kochamrawe.pl

Kogo można zgłosić do udziału w Plebiscycie?

Każdego sportowca reprezentującego klub z terenu Powiatu Rawskiego lub sportowca na stałe zamieszkującego lub zameldowanego na terenie Powiatu Rawskiego, występującego w barwach klubu znajdującego się poza granicami naszego powiatu. Chcemy w ten sposób docenić sportowców pochodzących z naszego miasta i powiatu, nierzadko wychowanków naszych klubów, którzy rozwijają swoje kariery w większych klubach. Zgłosić można każdego sportowca, bez względu na wiek, płeć, czy dyscyplinę.

Kto może zgłaszać kandydatów?

Każdy (kluby sportowe, znajomi, rodzina, sportowcy sami siebie). Zgłaszający może zgłosić maksymalnie trzech kandydatów do tytułu „Najpopularniejszy Sportowiec Powiatu Rawskiego 2019 roku”.

Najciekawsze zgłoszenia zostaną nagrodzone przez naszą redakcję – zatem warto zgłaszać i ciekawie, a przede wszystkim merytorycznie, uzasadniać zgłoszenia, bo wygra nie tylko najpopularniejszy sportowiec, ale i osoba go zgłaszająca.

Co musi zawierać zgłoszenie kandydata/sportowca?

Zgłoszenia muszą zawierać następujące informacje:

  • imię i nazwisko zgłaszanego zawodnika,
  • nazwę klubu, w barwach którego zawodnik aktualnie występuje,
  • nazwę dyscypliny sportowej, którą reprezentuje,
  • krótki opis najważniejszych dokonań i sukcesów sportowych w całej karierze jak i w 2019 roku (nie więcej niż 1 tys. znaków ze spacjami).

Imię i nazwisko osoby zgłaszającej oraz kontakt do osoby zgłaszającej – dane zgłaszającego tylko do wiadomości organizatora Plebiscytu.

Jakie są etapy Plebiscytu i najważniejsze terminy?

Pierwszy etap Plebiscytu trwać będzie od dnia 7 stycznia 2020 r. do dnia 7 lutego 2020 r. – zgłaszanie kandydatów wyłącznie na adres: biuro@kochamrawe.pl

Do drugiego etapu Plebiscytu, zostanie zakwalifikowanych nie więcej niż 50 kandydatów.

Drugi etap Plebiscytu trwać będzie od 10 lutego do 25 marca 2020 roku – głosowanie poprzez wysłanie SMS na konkretnego kandydata, ale o szczegółach poinformujemy w późniejszym terminie.

Teraz, przez najbliższy miesiąc, czekamy na zgłoszenia kandydatów do tytułu “Najpopularniejszy Sportowiec Powiatu Rawskiego 2019 roku”.

Regulamin Plebiscytu na Najpopularniejszego Sportowca Powiatu Rawskiego KochamRawe

Masz pytanie? Skontaktuj się z redakcją KochamRawe.pl>>>

Plebiscyt odbywa się pod honorowym patronatem:

Pana Piotra Irli – Burmistrza Rawy Mazowieckiej

Pana Józefa Matysiaka – Starosty Powiatu Rawskiego

Pan Wacław Jacek Adamczyk – Burmistrz Miasta i Gminy Biała Rawska

Background vector created by freepik – www.freepik.com

Znajdź nas na KochamRawePLZobacz profil
Podziel się

About the author