Categories Miasto

Podsumowanie drugiego etapu ŻTC BIKE RACE, który w miniony weekend odbył się w Rawie

28 kwietnia odbył się drugi etap ŻTC BIKE RACE 2019, w niedzielę kolarze rywalizowali w Rawie Mazowieckiej.

W naszym mieście oprócz rywalizacji na jednośladach, zorganizowano także tradycyjnie już zmagania biegowe – „Rawa W BIEGU”. Miłośnicy biegania o 10:00 wyruszyli na dziesięciokilometrową rywalizację. Najlepszy okazał się Szymon Wiktorowicz z LKS Feniks Opoczno z czasem 35:16 min, wśród Pań triumfowała Elżbieta Majcher (42:23). Po biegaczach na trasę wyruszyli kolarze, którym niemal od początku startu towarzyszyły opady deszczu.

Kibicie jak zwykle zwracali szczególną uwagę na te kategorie, które miały do przejechania najdłuższy dystans, czyli 110,4 km, w M20 triumfował – Mateusz Kazimierczak (Skiervelo), w M30 – Michał Nabiałek (FABRYKA ROWERÓW), zaś w kategorii RED (zawodników starszych, chcących jechać najdłuższy dystans) zwyciężył Marek Stram, reprezentujący Stram Bikeffiting – Serwus.

Za nami drugi etap ŻTC BIKE RACE 2019, jak zwykle nie brakowało twardej rywalizacji, niespodziewanych zwrotów akcji, radości na mecie. Wyścig w Rawie Mazowieckiej przeszedł już jednak do historii. Kolejne zmagania już za dwa tygodnie w Mińsku Mazowieckim.

 

Znajdź nas na KochamRawePLZobacz profil
Podziel się

About the author