Categories Miasto

Podsumowanie VII Otwartych Mistrzostw Rawy Mazowieckiej w Tenisie Stołowym

Już po raz siódmy w Rawie Mazowieckiej rozegrano Otwarte Mistrzostwa Rawy Mazowieckiej, aby w sposób sportowy uczcić Święto Niepodległości.

W tym roku na uczestników czekały aż 4 kategorie: Skrzat (rocznik 2013 i młodsi), żak i młodzik (rocznik 2009 – 2012), Amator, Open Kobiet i Mężczyzn.

Imprezę przeprowadzono w podziałem na kategorie żeńskie i męskie.

W czasie turnieju również można było nabyć domowe ciasta jak i wesprzeć akcję charytatywną na rzecz Andzia Kocik kontra glejaki.

Czołowe lokaty w tym turnieju zajęli:

Skrzatki (rocznik 2013 i młodsze)

1. Magdalena Adamiak

2. Aleksandra Michaś

3. Anna Mirowska

4. Maria Wieczorek

5. Lena Rożanska

6. Zofia Starzec

7. Zofia Krokowicz

8. Aleksandra Kowalska

9. Jagoda Prasolik

10. Aleksandra Lipska

Skrzaci (rocznik 2013 i młodsi)

1. Szymon Bogucki

2. Miłosz Zajda

3. Jan Kalinowski

4. Karol Kęski

5. Stanisław Lasota

6. Ignacy Kosiński

7. Filip Łysakowski

8. Karol Wiśnik

9. Mateusz Jakubiak


Żaczki i młodziczki (rocznik 2009-2012)

1. Lena Zawiślak

2. Wiktoria Kocik

3. Lilianna Kaleta

4. Lena Dzikowska

5. Barbara Starzec

6. Amelia Dudek


Żacy i młodzicy (rocznik 2009-2012)

1. Sebastian Musiał

2. Adam Kwapiś

3. Kacper Cieciura

4. Patryk Gierach

5-6. Marcel Baran, Antoni Wiliński

7-8. Mikołaj Zajda, Andrzej Marczak

9. Igor Piekut

10. Igor Dzikowski

11. Wiktor Magier

12. Mateusz Łysakowski

13-14. Jakub Buresz, Hubert Filipczak

15-16. Krzysztof Luchowski, Bartosz Sukiennik

17. Karol Kowalczyk


Amatorki:

1. Patrycja Anyszewska

2. Agnieszka Wójcik

3. Maja Cholewińska

4. Wiktoria Wójcik

5-7. Katarzyna Wójcik, Izabela Słomka, Oliwia Janiszewska


Amatorzy:

1. Paweł Maniak

2. Michał Tutaj

3. Jędrzej Kurzewski

4. Łukasz Bednarek

5-6. Szymon Witek, Wiktor Kwiatkowski

7-8. Paweł Bogucki, Jakub Kobos

9-12. Piotr Ładziński, Czesław Sołtysiak, Grzegorz Stefaniak, Mirosław Kramarz

13-16. Kacper Wójcik, Paweł Gołka, Bartosz Kamiński, Piotr Wróblewski

17-20. Szymon Stefaniak, Paweł Bogucki, Mateusz Sass, Dawid Sass, Patryk Bińkowski, Maks Dudek, Wiktor Stefaniak

21-24. Patryk Sarna, Władysław Mews, Jakub Stefaniak


Open Kobiet:

1. Katarzyna Gierach

2. Paulina Stachecka

3. Eliza Brzęczek

4. Wiktoria Wrzosek

5-7. Anna Czabańska, Laura Wille, Natalia Rabiega, Oliwia Zawada


Open Mężczyzn:

1. Maciej Brodzki

2. Michał Przybył

3. Jakub Gierach

4. Jakub Zochniak

5-8. Jakub Polański, Kacper Latocha, Hubert Zawiślak, Damian Rybak

9. Bartosz Adamiak

10. Tomasz Zajda

11-12. Szymon Zajda, Juliusz Wille

13-16. Miłosz Papuga, Marcel Kołdrzak, Oskar Lipa, Arek Kukla,

17-19. Paweł Nowacki, Szymon Łyszkowicz, Przemysław Zwierz.

Znajdź nas na KochamRawePLZobacz profil
Podziel się

About the author